reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dorotka o mnie zapomniala...... byyyyyy aaa wpisz mnie w kalendarz na 5 wrzesnia wizyta u swojego lekarza...:tak: aaa to fajnie ze sie dodwonilas i ze przesla tobie pisemko... najwazniejsze na papierze miec ...
 
Aisa w Invikcie po punkcji trzeba wpisac w papierach, ze chcesz konsultacje z embriologiem, w przeciwnym razie nie dzwonia.

Dorotav super, ze bedziesz miala to na pismie :) Czyli jednak dobrz mowilam, ze naleza sie 3 refunfowane stymulacje.
 
hej dziewuszki bylam dzisiaj u doktorka wkoncu dostałam się do swojego prowadzącego i serduszko mojego maleństwa BIJE jak dzwon a nawet przez chwileczkę slyszalam to bicie normalnie CUD ryczeć tak mi się chce szkoda ze mojego M nie ma bo na wyjeździe ale mam nadzieje ze nastepna wizyte zaliczymy razem :)))
zrobil mi jeszcze badania TSH 1,1 to chyba dobrze??, progesteron wkoncu ruszyl bo raz miałam spadkowy ale dzisiaj mam 151,25 hehehe leki musze trochę pozmniejszać BETA 129187 28DPT :)))) 25dpt była beta 79329 wiec chyba ok
 
Olusia, sorki nie zauważyłam wpisu że idziesz 5 do doktorka, już wpisałam :-) CO u Ciebie, jak się czujesz ?

dlugowlosa, sikacz może nie wyjść, zależy jaka będzie beta i jak czuły będzie test. Beta i tak najważniejsza.

kasik36, oczywiście że dobrze mówiłaś, mi też się nie podobała ich interpretacja, jutro idę po leki do dr więc przekażę mu tą radosną nowinę, nawet podam numer tel do Pani. Dziwne tylko, że żadna z pacjentek nie zareagowała po 1 lipca, chyba mają za dużo kasy ;-). Jak u Ciebie sytuacja, koniec z plamieniami ?


WRZESIEŃ

02: dlugowlosa - wysoka beta !!
02: Jo.M. - punkcja
02: Asia_77 - wizyta

02: agulla84 - histeroskopia

03: kwiatuszekq - podglądanie pęcherzyków
03: Cleo1980 - wysoka beta !!
04: liskka - wysoka beta !!

05: Olusia - wizyta z maluchami u doktorka
06: Aisa79 - udany transfer
07: Anulla28 - wysoka beta !!
08: Mimozama - wysoka beta !!
08: dlugowlosa - wysoka beta !!
08: Migotka25 - wizyta kontrolna

09: Blake - próba przed transferem
09: martolek - wysoka beta !!
10: andzia.m - wysoka beta !!

15: malaMiii - wizyta

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
04: Jazzabell - usg genetyczne


X/XI: Komóreczka - transfer
 
Dorotko teraz napisalam dopiero tutaj ze ide 5 wrzesnia, nie wczesniej...:tak:

dlugowlosa moze nie wyjsc... lepiej pojdz na bete :-)
 
reklama
Ja mam iść na bete w czwartek, ale tak dziwnie z wynikiem, bo pierwsza po 2 godz. będzie go znała moja lekarka i ona do mnie będzie dzwonić. To mnie stresuje chyba najbardziej.
 
Do góry