reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hess, mój też jakoś na chłodno podchodzi do tematu.
Ogólnie teraz jakoś bardziej mnie wkurza, i nie wiem, czy to wina jego zachowania, czy też to wyciszenie hormonalnie tak na mnie wpłynęło.:-)
Ja już chcę być po!:-)
Dopiero od stymulacji się zaczną wariacje z nastrojami:-)
 
reklama
I też nie wiem co w pracy mówić, bo będzie zwolnienie na punkcje, potem od transferu jakiś tydzień.
I co tu im powiedzieć, że jestem na coś chora?
Nie chcę też, aby się domyślili o co kaman:happy:
 
A to masz taką pracę, że zobaczą? Po prostu zwolnienie do kadr i tyle. A kolegom z pracy mówisz, że po prostu chora jesteś, jakaś grypa się za Tobą wlecze i uś ;) A na zwolnieniu przecież nie piszą dokładnie co miałaś robione.

Generalnie......faceci mają lepiej :-D
 
Ach ta babska ciekawość :laugh2:

Mam już wyniki tych zakaźnych chorób....szybko jakoś. Jesteśmy zdrowi :-) Choć zdziwiłabym się gdyby było inaczej.
 
Witam.
Ja już po wizycie:tak:ivf odkłada się w czasie:confused2:bo dziś miałam pobrany wymaz na myco i uero a przy okazji chlamydię bo w pakiecie taniej niż jakbym zrobiła tylko dwa pierwsze. Koszt 265 zł razy 2 bo małżowina też sobie zrobiła wymaz:tak:Dziś mam 13 dzień antyków. Skonczę je, 5 dni przerwy i kolejne opakowanie. Koło 12-15 dc wizyta. Pewnie dojdzie gonapaptyl od 21 dc na jakieś dwa tygodnie czyli jak sobie licze tak orietnacyjne to na świeta będę albo parę dni po transerze albo będe testować:eek:
 
Ladygodiva, ja Ciebie na styczeń nie zapiszę bo nie ma takiej potrzeby, w listopadzie Twój Herkules pokaże Ci jaki jest silny i z Tobą zostanie. :tak:

Asia_77, w środę kwalifikacja będzie na bank, nie ma innej opcji, A za te głupie myśli to zaraz Ci nakopię w cztery litery, co też Ci do tej głowy przychodzi ?? Uspokój się, proszę z mężem iść na jakieś pyszne ciacho, winko, świece, poprawić sobie nastrój, jesteście ze sobą bo się kochacie, to z taką osobą zakłada się rodzinę. Już Ci wcześniej pisałam do ivf potrzeba 6 sztuk plemników, a zdrowych macie ich 350 tyś !!! :tak:

Hess, gratuluję prawidłowych wyników, kolejny etap za Wami.:happy:

GizaS, tyle już przeszliście że miesiąc jeszcze dacie radę poczekać, a lepiej sprawdzić wszystko dokładnie niż potem pluć sobie w brodę, że coś mogło pójść nie tak bo jakiegoś wyniku nie zrobiliście. A święta widzę, że będą piękne, ja w to wierzę.:tak:

Aisa79, czekamy na relację i fotki maluszka :-)



PAŹDZIERNIK

23: sykatynka - wysoka beta !! (III weryfikacja)
23: gos1512 - podglądanie podczas antyków
23: Anulla28 - wizyta kontrolna

24: dorotav - podglądanie cudu

25: Lilia - udany transfer
27: Migotka25 - wizyta przed crio
28: mavi - wizyta planująca kolejne podejście
28: liskka - badania prenatalne

28: buniaczek29 - wysoka beta !!
29: Asia_77 - wizyta kwalifikacyjna
30: kasik36 - podglądanie juniora

30: Quinnie - wizyta przed crio 30: Ladygodiva - wizyta przed crio
31: Olusia - podglądanie bliźniaków
31: calineczkaa - podglądanie pęcherzyków

31: dorotav - podglądanie cudu
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD


01: djazzpora - rozpoczęcie stymulacji
04: Migotka25 - criotransfer
05: Aisa79 - wizyta u prowadzącego
05: kate_p7 - wizyta przed crio
05: liskka- wizyta z juniorem

05: Ladygodiva - udany criotransfer
06: Anulla28 - badania prenatalne

06: Hess - wizyta stymulacyjna
10: Aisa79 - badania prenatalne

11: Luize - podglądanie bliźniaków
17: djazzpora - punkcja
19: djazzpora - transfer
andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
Quinnie- transfer

yplocka1 - criotransfer

GizaS - udana stymulacja
kikifish87 - stymulacja
djazzpora - stymulacja
mizanka1 - wizyta przed stymulacją
Ladygodiva - criotransfer


GRUDZIEŃ

17: Agulla84 - genetyk
 
reklama
Hess, gratuluję prawidłowych wyników, powoli do przodu.
happy.gif.pagespeed.ce.LIkchqCFGu.gif


dorotka a ty jak tam? :tak:

GizaS to bedziesz miala wspanialy prezent na swieta albo na nowy rok !:tak: poczekaj cierpliwie na reszte wynikow i dzialajcie!

Aisa79 i jak tam wizyta?;-)

calineczkaa skad ja to znam... wscibskie babki sa i chca wszystko wiedziec...lepiej unikac tego i dac l4 do kadr od razu.. a kolezanka z pracy powiec ze sie przeziebilas...;-)
 
Do góry