reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Calineczka zrób przy okazji mutacje w Invikcie, jest promocja do końca grudnia. Ale moim zdaniem nie ma sensu szukać przyczyn poronienia skoro nie poroniłaś tylko zarodek się nie zagnieździł. Poza tym każdy lekarz Ci powie, że pierwsze poronienie może być czystym przypadkiem, dopiero po 3 zaczynają się interesować itd. Kariotypy jak najbardziej zróbcie, macie w końcu ku temu podstawy po 1 procedurze.
 
reklama
Kate: szanse sa i mowie szczerze jak zawsze. Odsetek ciaz tu jest zblizony do blastocyst 1xx.... A jesli ocena zarodka byla wczesnie rano to wiesz ze z godziny na godzine ta ocena sie zmienia i juz mogl byc wczesna blastka.... Trzymam kciuki

A ja z uporem maniaka powtarzam: nie robic kariotypow bo to nic nie wnosi. Co z tego ze moze wyjdzie zly... To co? Nie podejsziecie juz bo zly? A kariotypu zmienic sie nie da. Robi sie go tylko po to by miec ewentualnie wiedze dodatkowa o stanie plemnika ale w zaden sposob go nie mozna zmienic, nie da sie naprawic, zmienic leczenia, wplynac na ciaze wiec po co? A wiedza moze tylko nastawic negatywnie
 
Ostatnia edycja:
lolitka to jest szansa?? ale ja miałam transfer o 15ej i o tej porze ona całkowicie skompaktowala.. a do blaski to jej pewnie daleko...

Co do kariotypow problem leży w tym że nie które mutacje przekreślają posiadanie własnego dziecka i lepiej o tym wiedzieć wcześniej a nie wydać oszczędności życia...albo tak jak mój mąż woli nie przenosić swojej bezplodnosci na dzieci stad badanie AZF, CFTR w razie co miało być nasienie dawcy..ale jeżeli ktoś i tak będzie probowal bo cuda się zdarzają to fakt nie ma po co ich robic..:-)
 
reklama
Do góry