reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiiek piękna betka, gratulacje i nie bój się na pewno sobie ze wszystkim poradzisz, to tylko kwestia organizacji. Fajnie macie z iwką55, że tak równiutko idzicie przez to wszytko, jeszcze się na porodówce spotkacie :-D

Bzzz, lulin cały czas trzymam za was kciuki, obyście wkrótce ogłosiły równie dobre wiadomości :tak:
 
reklama
Asiiek - gratulacje i tak dalej trzymaj!

Bzzz, lulin - kciuki cały czas za Was trzymane i czekamy na dobre wieści :)

ja teraz biorę Femarę i strasznie po niej boli mnie brzuch, w piątek wizyta u lekarza i mam nadzieję, że za 2 tygodnie będzie transfer
 
Iszka czyli teraz "produkujesz" jajeczka ?! Femar to do stymulacji się podaje bo nie miałam takiego leku , nie znam. ...
 
Asiiek Super!!!! to się spotkamy, ja mam na 14.15 :) Też musisz krew do 11.00 pobrać?? Podaj proszę swoje inne wyniczki dla porównania.
 
gratuluje Asiiek!!!!piękny wynik!!! to odpoczywaj dużo i dbaj o fasolki:-).
Krolik no ja od piątku jestem na zastrzykach stymulujących, a w piątek pierwsza wizyta będzie i pewnie dalsze leki. Ja nie wiedziałam że taka Twoja historia..bardzo mi przykro- mocno tule. Trzymaj się!!!! a Ty kiedy podejmujesz dalsze działania??
 
Magdalena Markiewicz - dziękuje za odpowiedz, powiedz mi jeszcze jedno bo widzę ze tez jesteś z UK, dlaczego musisz tak długo czekać na kolejny transfer?? Mnie powiedziano ze jeśli pierwsza się nie uda a ma się mrozoneczki to zazwyczaj po 3 miesiącach robią kolejna probe. Po przestymulowaniu tez mówili ze mam czekać ze 3 miesiące z tym ze u mnie się pewnie przeciągnie bo w klinice będzie remont i od sierpnia do listopada będzie zamknięte. Tak wiec ja spodziewam sie pierwszego transferu na koniec tego roku może początek następnego.
Na Pierwszy transfer czekałam tyle bo 3 miesiące to 3 cykle-okresy. A ja mam nie regularne i te 3 okresy miałam co 45 dni. Potem doszły leki. Przy trzecim okresie przysłali mi leki i 23 dnia cyklu zaczęłam brać burselin, potem jeszcze jeden okres i progynowa tak więc chwile to zeszło. Teraz właśnie skończył mi sie 2 okres był nawet szybko bo po 31 dniach jak tak pójdzie z następnym to następny transfer w połowie października. Przy regularnych okresach to wygląda całkiem inaczej.:) Powodzenia, a jeśli mogę zapytać to w jakiej klinice jesteś?
 
Magdalena - jestem w Szkocji leczę się w Dundee. Jutro mam kolejna wizytę badanie krwi i skan. Dzisiaj strasznie mnie brzuch boli. Rano było nawet do wytrzymania i chyba przesadziłam z chodzeniem bo okropnie teraz boli. Boje się trochę jutra bo czuje sie gorzej niz wczoraj a nie chce zostać w szpitalu. Z drugiej strony może jakas kroplowka pomoże.
Co do transferu to sie zastanawiam jak to u mnie będzie wyglądało. Ja mam niby regularne cykle ale długie bo ok 36 dni. Wszyscy mi mówią żebym na razie nie myślała o transferze tylko doszła do siebie, ale nie da się nie myśleć.
 
reklama
marcikuk mnie też tak bolał nawet ketonal nie pomagał, jednego dnia tak mnie bolał że wyłam a mój kot nie wiedział co się dzieje. W szpitalu mnie nie zostawili. Ale zapisali mi codeine i po tym mi przechodziło bule. Gorzej miałam z oddychaniem, bo w nocy sie budziłam bo sie dusiłam. Ale wszystko powoli przechodziło jak tylko okres sie pojawił. Całe szczęście że nie miałyśmy transferu. Bo jeśli zachodzi sie w ciąże przy ohss to taki stan trwa do 3 mce ciąży i jest to bardzo niebezpieczne dla matki jak i dziecka. Będzie dobrze:) a przy okazji odległość między nami to 321mil:)
 
Do góry