reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane, dla wszystkich chętnych i potrzebujących przesyłam gorące, świeżutkie wiruski z pierwszego dnia szóstego miesiąca ciąży
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zarażajcie się kochane!!!!!
 
reklama
Magdalena - no to jest kawałek 321 mil:) co do tego ze transfer przesunięty to wiem, nawet dzisiaj jewszcze raz mi pielegniarki mowily ze dobrze ze go nie robilysmy bo bylo jeszcze gorzej. mam nadzieje ze bole ustapia u mnie przed okresem bo do okresu mam jeszcze troszkę a w przyszły poniedziałek bym chciała do pracy wrócić.
Dzisiejsze wyniki podobne do ostatnich miałam czyli nadal jestem trochę odwodniona, prawy jajnik większy od lewego, brzuchol wielki i boli, hormony nadal wysokie. Przejdzie tylko potrzeba czasu niestety. Juz sie smialam do lekarki dzisiaj ze jak pewnego dnia obudzę się bez bólu brzucha to z radości pójdę poskakać.
 
Dziewczyny dziś zaczęłam długi protokół , mam zrobić pierwszy zastrzyk z gonapeptylu. Ponieważ poprzednio miałam ultrakrótki a zapomniałam dopytać lekarza jak to długo będzie trwało, możecie mi napisać w jakim terminie od pierwszego zastrzyku z gonapeptylu miałyście punkcje ? w ogóle jak to długo trwało ?
z góry dziękuje
:-)
 
krolik Ja już zauważyłam, że to zależy trochę od kliniki 2 razy brałam gonapeptyl przez 2 tyg co 2 dni, potem chyba 8 dni. 14 dzień i 9 dzień brania gonapeptylu był pierwszym dniem stymulacji, a potem stymulacja to też w zależności 9-12 dni, zależy jak się stymulowałam w ostatni dzień zastrzyk wieczorkiem na pęknięcie i za 2 dni po 36h punkcja.

asiiek u mnie z prg gorzej, mimo że wg norm ok, - 25,11 dodatkowo pod język 3x4, tyle samo do pochwy,estradiol ok 2104 zmniejszenie do 2x1.
Dzisiaj dość mozno kłują mnie jajniczki. Trochę mam cykora, a to tyle czasu do kolejnej wizyty.
 
Asiiek GRATULUJĘ bardzo się cieszę :-) może nas w końcu pozarażasz wiruskami ciążowymi ;-)ja mam jutro wizytę usg no i pierwszy termin crio....oj oby wszystko się udało
eweli1982 dzięki za wiruski podwójnie się przydadzą bo ja się zaczynam straszelnie stresować czym bliżej tym gorzej :-(
iwka55 nie denerwuj się wszystko będzie dobrze .....
krolik iwka55 ma rację to zależy od kliniki,ja osobiście miałam krótki protokół ale wiem ,że to jest różnie,trzymam kciukasy.
 
Asiiek-> gratuluje jeszcze raz, byc moze podwojnie (ale z tym lepiej poczekac do I USG).
iwka55-> nic sie nie martw, betla i progesteron b.ladne, wiec wszystko jest cacy:-)
bzzz-> za Ciebie caly czas trzymam kciuki, juz wkrotce testujesz:-)

Ja rowniez podsylam potrzebujacym wiruski ciazowe:-)
 
Asik
mam jeszcze pytanie do Ciebie, bo widzę, że podchodziłaś do IMSI-FAMSI, czy możesz napisać co było wskazaniem ? Czy twój M robił SCSA lub SCD żeby sprawdzić jaki jest stopień fragmentacji DNA plemników? A jeśli tak to jaki miał wynik? Mam nadzieję że to nie za bardzo osobiste pytania i będę wdzięczna za odpowiedź :-)
 
reklama
Dziewczyny dziś zaczęłam długi protokół , mam zrobić pierwszy zastrzyk z gonapeptylu. Ponieważ poprzednio miałam ultrakrótki a zapomniałam dopytać lekarza jak to długo będzie trwało, możecie mi napisać w jakim terminie od pierwszego zastrzyku z gonapeptylu miałyście punkcje ? w ogóle jak to długo trwało ?
z góry dziękuje
:-)

Ja miałam punkcje w 13 dniu po pierwszym zastrzyku. Pierwszy zestaw miałam przez 5 dni 6 dnia już miałam 2 zastrzyki dziennie. dnia 8 juz mialam wysoki poziom hormonów wiec w dniu 9 zmniejszyli mi dawkę gonalu a w dniu 10 nie brałam go wcale. Ale ty pewnie będziesz je brać do końca ja niestety dorobiłam się OHSS Ale to zależy tez od tego jak twoje komórki będą się rozwijać. Ostatni zastrzyk bierzesz wieczorem 36 godz przed pobraniem.
Powodzenia!
 
Do góry