reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiiek- to czekam na przekazanie ;))) z dwójeczką????no to gites jak blizniaki:)))pieknie kochana ,oj pieknie:)) Amalfi tez czeka kiedy i u Niej dwójeczka zagości:tak:

ja już &&&&&&&& zaciskam za przyjemności na wizycie i piękne widoki:)
 
reklama
ptencer dziekuje kochana :tak: a co tam u was jak sie czujecie??
czuje sie w sumie bardzo dobrze, co prawda dzisiaj w nocy mialam mega wymioty i nadal mam okropna zgage po tym-> ale wydaje mi sie, ze to przez test na cukier, ktory wczoraj robilam. A jak u Ciebie samopoczucie, poza ogromna radoscia:-)

Witajcie dziewczyny:)
Ptencer- Ciebie też ściskam ..pogłaszcz dzieciaczki:):-)
dziekuje, dziewczynki juz poglaskane:-)
 
Po wizycie mozesz go zabrac hihi :-D oj bedzie ciekawie z dwojeczka

kochana, ja też się tego straaaasznie bałam! Nie wiedziałam jak ja sobie z dwójką poradzę, tym bardziej że siostra 3 miesiące temu urodziła i widziałam ile trzeba się nagonić przy jednym dzieciątku a co dopiero przy 2! Ale teraz to sobie nie wyobrażam tylko jednego dzidziusia w brzuszku! Nie wiem który kiedy kopnie, chyba zaczynam czuć jak mają czkawkę, bo wtedy tak śmiesznie mi brzuszek skacze,nawet jak nie oddycham:-). To jest cudowne uczucie, i powinnyśmy się tylko cieszyć że nas podwójne szczęście spotkało, a nie bać się czy damy radę! Jak dałyśmy radę przez to wszystko przejść to poradzimy sobie też z dwójeczką! A co!!!
:-D:-D:-D
 
Asiiek- Ewelina dobrze pisze-nie martw sie -bedzie si!!!
na pewno będzie!

Ptencer- gratki 2 córek:)))

pozdrawiam ciepło i zmykam do sprzątania :)


cieszę się Waszym szczęściem kobietki:))
 
ptencer czuje sie dobrze..praktycznie jak bym w ciazy nie była..ale to za wczesnie na objawy wiec sie tym nie stresuje...oby do poniedziałku i mam nadzieje, ze wtedy dowiemy sie tak na 100% ile jest malenstw :-)
dziewczyny pewnie macie racje...bo to tak jest najpierw szok jak to bedzie a potem dajemy rade bez problemu ;-)
 
ptencer czuje sie dobrze..praktycznie jak bym w ciazy nie była..ale to za wczesnie na objawy wiec sie tym nie stresuje...oby do poniedziałku i mam nadzieje, ze wtedy dowiemy sie tak na 100% ile jest malenstw :-)
dziewczyny pewnie macie racje...bo to tak jest najpierw szok jak to bedzie a potem dajemy rade bez problemu ;-)


stanowczo za wczesnie na objawy, a ponadto nie kazdy ma dolegliwosci ciazowe i wowczas trzeba sie tylko cieszyc.
Na pewno dasz rade w razie jak beda blizniaki, jak nie my to kto:-)
 
rozkręca się @ więc nic z tego nie będzie ....

tak mi źle.... i jeszcze naokoło muszę udawać ze nic się nie dzieje - już sama nie wiem co mnie męczy bardziej ....
 
reklama
bzzzz przykro mi :( Wiem, co czujesz... przy poprzednich IVF jeszcze przed testowaniem miałam plamienia. Wiedziałam, że nic z tego, ale jakoś się łudziłam. Moja koleżanka nawet w ciąży miała okres. W moim przypadku najlepiej wychodziło rzucenie się w wir pracy.
 
Do góry