reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję Wam dz
Marluna,

glowe sobie dam uciac,ze dostaniesz jeszcze jeden zastrzyk z hcg,albo Brevactid albo Ovitrelle nie wiem co u sasiadow popularne:biggrin2::biggrin2::biggrin2:jedno wazne,zebyc dopiero jakies 12 dni pozniej zaczela z testowaniem,bo bedzie ci falszowalo wyniki .

Madzionga-gratuluje kochana,a mezulem sie nie przejmuj musi sie polapac z tematem.Dociera wlasnie do niego ,ze bedzie tata i pewno nie wie czy plakac ,czy smiac sie czy wrzeszczec na Ciebie:happy2::happy2::happy2:
To taka reakcja obronna,uspokoi sie jak zrobisz Bete bo na razie,weszy spisek nosem:-) :):-) :):-) :)
Test pierwsza klasa.[/QUOT
Gratuluję wszystkim "drugim kreskom"

Madzionga - ja równiez lubię Alex Kave :-)
:)
 
reklama
Znowu telefon mi glupieje :D chciałam Wam powiedzieć, że bardzo mi pomoglyscie przetrwać ten tydzien. Czuje ze to forum przyniosło mi szczęście :) będę dawać znać na bieżąco, ale powolutku zaczynam się cieszyć :*
 
Dziewczyny potrzebuje rady
Dostałam propozycje ze szpitala o wzięcie udziału w badaniach eksperymentalnych. Ciężarnym podają witaminę D 1000 (50% dostaje wit a 50% placebo - nikt z lekarzy nie wie co kobieta wylosowała). Troche sie boje bo nie chce na nic narażać dziecka, nie wiem na ile jest w ciąży potrzebna wit D.
Oni badają jaki ma wpływ branie wit D w ciąży na łamliwość kości u dzieci potem w normalnym życiu. Oferuja 2 dodatkowe usg (co w UK jest kuszące). Jeśli chodzi o skutki uboczne to piszą ze jest mały % tego, ze dzieci mogą mieć egzeme lub astmę.
Myśle ze gdyby to było ryzykowne nie testowaliby na kobietach w ciąży, ale z drugiej strony nie wiem czy to nie ryzykowne. Co byście zrobiły?
Aniolkowa.mama ja wiem że można w ciąży brać witaminę D. Ale ja bym się nie zdecydowała na badania. Za bardzo bym się denerwowala...
 
Aniolkowa.mama ja bym ci nie radziła zgadzać się na takie eksperymenty. W razie gdyby coś potem z dzieckiem było nie tak to do końca życia będziesz zadawała sobie pytanie: PO CO MI TO BYŁO?
 
Dziewczyny rano obudziłam się z bólem stawów w stopach i teraz jeszcze kolana troszkę bolą. Czy któraś takie objawy miała? Jakby mi smaru brakło.


Bety mi w ciąży nic nie było ale odkąd urodziłam (6 miesięcy) to normalnie klęknąć nie mogę tak mnie kolana bolą a zostało mi 7 kilo po ciąży to chyba nie jest aż tak strasznie duzo żeby ten ból był z nadwagi.
 
Jab
Bety mi w ciąży nic nie było ale odkąd urodziłam (6 miesięcy) to normalnie klęknąć nie mogę tak mnie kolana bolą a zostało mi 7 kilo po ciąży to chyba nie jest aż tak strasznie duzo żeby ten ból był z nadwagi.
Ja po ciąży też tak miałam i mi przeszło. Dziecko wyciąga z nas cały wapń. Teraz to inaczej bo przecież jeżeli jestem w ciąży to najwyżej kilka dni. Tylko żeby się nic nie przyplątało
 
Witam dziewczyny ciężka miałam noc miałam znów atak mojej kamnicy nerkowej co godz dwie powódka z bólem prawej nerki niestety nic narazie z tym mi nie zrobią jedynie dużo pic dziś właśnie miałam mieć epoitment do urologa na scan ale niestety doktor prosił aby narazie nie robić scanow wiec nie dobrze. Leków tez żadnych poprostu muszę z tym wytrzymać. Moze któraś z Was miała podobny problem i moze napisać jak sobie radziła. Maź słodko śpi a ja skręcam sie z bólu właśnie zeszłam i zaparzyłam sobie rumianek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry