reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja nie mam zarodków,wiec musze zacząć od poczatku i juz stres jak to pogodzić
Niestety nie wygląda to dobrze :( sikańce oszukance ale mi jak nie wychodzą 6dpt to beta jest bardzo niska. Radzę się już przygotować do dalszej walki. Wiem że to trudne ale ja mam zasadę że im wcześniej tym lepiej. Pamiętaj że każdy kolejny transfer zwiększa szansę :)
 
reklama
Niestety nie wygląda to dobrze :( sikańce oszukance ale mi jak nie wychodzą 6dpt to beta jest bardzo niska. Radzę się już przygotować do dalszej walki. Wiem że to trudne ale ja mam zasadę że im wcześniej tym lepiej. Pamiętaj że każdy kolejny transfer zwiększa szansę :)
Dzięki dziewczyny.
Wiem,ze nie ma sie co uzalac nad sobą,ale same wiecie jak to boli,a zawsze to latwiej jak sie czlowiek wygada ...
Okres dopiero po odstawieniu lekow?
 
Dzięki dziewczyny.
Wiem,ze nie ma sie co uzalac nad sobą,ale same wiecie jak to boli,a zawsze to latwiej jak sie czlowiek wygada ...
Okres dopiero po odstawieniu lekow?
Ja dostawałam okres dwa trzy dni po odtawieniu leków. Mną się sugeruj, pamiętaj że szanse jeszcze są. Tylko beta ci prawdę powie. Przypomnij proszę co u ciebie jest przyczyną?
 
Dzień dobry kobietki

dżoasia, poproszę nr konta na priva :)

Cieszę się, że stan Oliwki jest db. U mnie w rodzinie jest też wczesniak i db wiem jakie to są nerwy dla rodziców i rodziny. O wydatkach nie wspomnę, szczególnie jeśli jest się w obcym mieście. Pozdrawiam i przesyłam buziaki dla dzielnej małej Oliwki i jej rodziców.
 
Dzięki dziewczyny.
Wiem,ze nie ma sie co uzalac nad sobą,ale same wiecie jak to boli,a zawsze to latwiej jak sie czlowiek wygada ...
Okres dopiero po odstawieniu lekow?

Laurka, niestety nie wyglada to za dobrze ale nie odstawiaj leków przed wynikami bety. Rozne cuda sie u nas działy i mam nadzieje, ze ty tez bedziesz przykładem forumowego cudu.
Kazda porazka boli, ja przez ostatnie 3 lata kazdy okres "witałam" winem i czekolada, potem wstepowała we mnie nowa nadzieja.
IVF jest dla wytrwałych, wiec kto jak nie my?
Sciskam cie mocno
 
reklama
Wiem,ze sikance oszukance,ale chyba tylko do czasu prawda? 13dpt i negatywny.
Zarodek 6dniowy słaby byl,ale chyba nie mozliwe zeby az tyle sie implantowal?
Ile mi przyjdzie jeszcze sie zamartwiac zanim beta przyjdzie to tylko Bozia wie i niech sie zlituje...

Czekamy na wynik bety bo potwierdzam, że sika ce czasem kłamią.
Szkoda, że musisz tak długo czekać na wynik ale kciuki trzymam mimo wszystko :)
 
Do góry