reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

jezuu, dzis obudzila sie z gorączką!
sama juz nie wiem co robic - pierwszy raz w zyciu choruje mi - wizyte u lakarza mamy popoludniu. jak sie pogorszy to lece znow do szpitala, ech...
 
reklama
Kaszke smakowa na a wodzie tez dawalam.
Ale z gorączka to nie ma zartów:no:znaczy ze sie pogarsza...
Daj znac co lekarz powiedzial
 
ja nie w lewo to w prawo
gorączka sie utrzymuje 37,3 ( 37,8 w pupie)
ale kupe walnęła zdrową wreszcie
a ja walnęlam sobie meliske bo zaczynam świrować :-)
 
Temperatura troszkę podwyższona, ale to nie gorączka, a stan podgorączkowy. Gorączka to od 38 w górę. Jak już kupkę robi normalniejszą, to dobrze. Nie martw się.
 
no i aktualizacja : mamy 38,5 w pupie
lekarz kazal podac tylko paracetamol i przeczekac, do piątku.
chyba ze nii bedzie pic i jesc, lub cos niepokojacego sie zacznie dziać.( odwodnienie)
kupki w sumie lepsze, ale to chyba wina gorączki, ze sa lepsze.
mała już nie może patrzec na kupki i picie - jakie macie sposoby na dopajanie pełzaków?
 
nie podawaj zadnych czopkow bo maly sie przyzwyczai i dopiero bedziesz miec problem sprobuj sliweczki z gerbera dac jesli ma na tyle miesiecy a jak nie to herbatka koperkowa
 
dzięki dziewczyny za poradę
aktualnie nie podałam czopków ani innych środ.farm.
udało na się zrobić kupkę przy pomocy ściskania brzuszka nóżkami.

ale nadal jest ta kupka bardzo spieczona.
 
reklama
najlepsze na zatwardzenie jest lactuose wiem bo uzywalam nie uzaleznia i jest dobre dla dzieci ale musi byc podawane 2 razy rano i wieczorem po 2,5 miltra tylko dziala jak sie daje codziennie a jak ureguluje mu sie to mozez bez problemu odstawic pozdrawiam
 
Do góry