reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
to znalazłam :Do mycia możesz używać samej wody albo z odrobiną (mniej więcej wielkości pół ziarenka groszku) pasty dla dzieci. Pastę z fluorem możesz kupić, kiedy zobaczysz u dziecka pierwszy ząbek. Szkliwo ząbków jest wówczas bardzo cienkie i delikatne, a fluor znajdujący się w paście wnika w szkliwo i chroni je przed próchnicą. Pamiętaj, by zawsze po wyszczotkowaniu przetrzeć ząbki czystą gazą, by zetrzeć z nich resztkę pasty. Kilkakrotnie przeciągnij też czystą mokrą szczoteczką po dziecięcym języku. Jeśli twoje dziecko nie pozwala ci na takie zabiegi, wprowadź pastę, dopiero gdy nauczy się pluć.
 
Nie wyobrażam sobie mojemu marudzie myć ząbków. Oportunista maly,typowy baran :)

Już się boję nocy... męczy się biedaczek strasznie... Postawilam mu przy lozeczku krople do inhalacji we wrzatku... pomoże to trochę?
 
My już po kąpieli- Emi na sam widok wanienki zaczyna kopać nogami i się uśmiechać, szkoda, że tak wesoło nie ma po jej wyciągnięciu :sorry:
Ciekawe, o której dzisiaj pójdzie spać, zobaczymy jak dziadkowie ją zmęczą to może od razu- ponoć wczoraj M przyniósł ją do łóżeczka śpiącą...dowiedziałam się dzisiaj rano ;-)ehh musiało mnie wczoraj nieźle złamać, skoro nie pamiętam
 
Anezram jesteś? jak u CIeibe? jak Majeczka? jak udaje się z jedzeniem? jak w pracy? już się wdrożyłaś?

Izik​ zazdroszcze Ci że tak możesz... u nas taki wariant nie ma szans...
 
nie wiem , czy jeszcze aktualne, ale M wczoraj kupiła pampersy w tesco.
162 szt za 120 zł...Mamy Clubcard i za zakup pieluch ( ja tego nie ogarniam) dostał kupon na 30 zł...czyli wyszło 90 zł za karton PAMESÓW !
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
U nas wszystko dobrze pomijając kaszelek u Mai który nie chce przejść. A co do jedzenia Maja powoli zaczyna jeść chodź powolutku jej to idzie. Mąż bardzo się stara udało mu się nawet wprowadzić godziny spania i jedzenia. Tyle że jedzenie wygląda tak że je po 2 - 3 łyżeczki kaszki później jakiś deserek ( z tym jest najgorzej). A około 13 obiadek i tu również malutko około 1/3 słoiczka. Mleka wcale natomiast potrafi wypić dużo wody. Jak wracam to o 14 pije mleko i później nie chce nic poza moim mlekiem.
Co do pracy jestem lekko zmęczona bo w nocy karmie raz ładnie śpi raz się często budzi przedwczoraj godzinę nosiłam :).
W pracy powoli się wdrażam w sumie to chyba się już odnalazłam. Mamy to sporo zmian i w to się wdrażam. Mam też innych pracowników którzy pracują na maszynie i z jednym ciężko złapać jakikolwiek kontakt bo patrzy na mnie jakbym z kosmosu przyszła. Chyba mu się nie mieści że dziewczyna może pracować na takim stanowisku :) ogólnie jest oki
Dziś chyba pójdę do lekarza znów z Mają bo flegaminy podawać już nie możemy a kaszelek dalej jest.
 
Fajnie ze sie odezwalas! A Maja... Coz najwazniejsze ze pije, z jedzeniem tez bedzie coraz lepiej... Trzymam kciuki:-)
A co do zebow sa pasty bio np nagietkowa - mysle ze smialo mizna je uzyc u malucha. Czytalam o nich w analizach podwojonej sroki...
My wciaz jeszcze nie mamy co myc :-)

Milego dnia!
 
reklama
Do góry