reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Ja tylko do tarczycy się odniosę i jak na moje to jest bdb+ :) FT3 i FT4 powyżej 50% zakresu normy laboratoryjnej.
@dorota8 Tak, co do tarczycy, to też na moje oko jest dobrze 😉 zastanawia mnie natomiast ta niska prolaktyna, ale nie widzę norm, no i nie wiem w jakim dc jesteś. Stosunek LH:FSH też się zdaje dość mocno zaburzony, ale ponoć się odchodzi się już od tej interpretacji.
 
reklama
Zepsuje Was trochę dzisiaj…

Tak dawno nie paliłam i mam taką ochotę zajarać sobie 😫
Chyba że 2 lata tego nie tykałam!
A nie sory, raz rok temu. Fajka mi poprawia perystaltykę jelit. Także kawa i fajka to mój sposób na zaparcia wywołane stresem 🤡😂

Dawno nie było o 💩
ja palę jednorazówki, ale bez nikotyny 😅
Z 💩 nie miałam nigdy problemu 😂😂😂

Jak zaszlam w 1 ciaze tez palilam.. zarcie obojetnie jakie, nie zwracalam na to uwagi .. zylam normalnie, zadnych lekow supli .. i ciaza pyk. Teraz jakies diety przeciwzapalne.. leki, witaminy, badania i inne bzdety i nic z tego.. chyba serio trzeba zmienic podejscie
otóż to, ja akurat w cyklu w którym zaszłam, rzuciłam palenie, ale przychodził weekend i było spotkanie znajomi i whisky, żadnej diety, pracowałam jak żołnierz zawodowy więc WF mieliśmy 2 razy w tygodniu plus jeszcze siłownia, poranne pobieganie 3 km, dźwiganie ciągły ruch, dowódca na poligon chciał mnie pogonić jeszcze, ale już się nie zgodziłam.
Nic nie wpłynęło na trudność zajściem czy donoszeniem...
To ja do owulacji czasami napije się czerwonego winka ale generalnie raczej stronie od alko. Nigdy mnie nie ciągnęło i raczej kiepskim byłam towarzyszem do picia ale teraz ograniczam tą ewentualność tylko do owulacji. Po owulacji przyjęłam taktykę, że nie ruszam alko bez względu czy jest to 3dpo czy 13 dpo. Po prostu źle bym się z tym czuła pijąc po owulce i gdyby jakimś cudem się okazało że się udało. Tak mam spokojną głowę. Jak są jakieś okazje to pije albo piwo 0% lub wino/szampan 0%. Natomiast mąż odwrotnie napije się po mojej owulce ale przed raczej unika bo też mówi że źle by się z tym czuł skoro jest problem z zajsciem. Pewnie najlepiej jakby w ogóle nie pił ale też nie chcemy popadać w paranoję, bo morfo ma ok i jak chce to z głową uważam że może się napić.
ja uważam tak ale z lekami, bo biorę na stałe przeciwalergiczną clatre i wlewki do nosa flixonase nasule, to się dłużej utrzymuje, ale alkohol wypije przy negatywnych tostach…
 
@dorota8 Tak, co do tarczycy, to też na moje oko jest dobrze 😉 zastanawia mnie natomiast ta niska prolaktyna, ale nie widzę norm, no i nie wiem w jakim dc jesteś. Stosunek LH:FSH też się zdaje dość mocno zaburzony, ale ponoć się odchodzi się już od tej interpretacji.
No ja do reszty się nie potrafię odnieść, bo tego nie studiowałam. Robiłam te wszystkie hormony w 3DC i miałam książkowe. Ale na pewno któraś dziewczyna zaraz pomoże ❤️
 
Dziewczyny mam betę, ale w nocy zaczął mnie boleć mocno brzuch jak na okres i zaczęło mi się plamienie jak przed miesiączką i nie wiem co z tego będzie. Dzwoniłam już do kliniki żeby się że mną jakiś lekarz skontaktował. A w poniedziałek pójdę na powtórkę bety.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240420-085001-805.png
    Screenshot_20240420-085001-805.png
    27,2 KB · Wyświetleń: 156
Dziewczyny mam betę, ale w nocy zaczął mnie boleć mocno brzuch jak na okres i zaczęło mi się plamienie jak przed miesiączką i nie wiem co z tego będzie. Dzwoniłam już do kliniki żeby się że mną jakiś lekarz skontaktował. A w poniedziałek pójdę na powtórkę bety.
Do jest pierwsza beta? Czy już przyrost?
Niezmiennie trzymam kciuki. Tak bardzo bardzo bardzo mocno 🤞 trzymaj sie okruszku!
 
reklama
Do góry