reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Jestem po wizycie i mam mieszane uczucia. Pęcherzyka nie widać, endometrium grube. Lekarz mówi że może za wcześnie, ale przy becie 356 w poniedziałek to przy dobrym wzroście powinien być już widoczny. Ehh.. mam przyjechać we wtorek na kolejne usg.
Mógł, ale wcale nie musiał być jeszcze widoczny - to nadal wczesna ciąża.
Trzymam kciuki, żeby wtorkowa wizyta Cię uspokoiła 🤞
 
reklama
Dziewczyny mam dać znać do kliniki jakie konkretnie rozszerzone badania nasienia chcę..i tak podliczając te wszystkie dostępne, to mi wychodzi kwota 2410 zł😵‍💫 nie wiem czy te wszystkie są konieczne? Czy jakieś można pominąć?
 

Załączniki

  • Screenshot_20240427_081244_Chrome.jpg
    Screenshot_20240427_081244_Chrome.jpg
    262,9 KB · Wyświetleń: 52
  • Screenshot_20240427_081258_Chrome.jpg
    Screenshot_20240427_081258_Chrome.jpg
    223 KB · Wyświetleń: 52
  • Screenshot_20240427_081313_Chrome.jpg
    Screenshot_20240427_081313_Chrome.jpg
    262,6 KB · Wyświetleń: 50
  • Screenshot_20240427_081323_Chrome.jpg
    Screenshot_20240427_081323_Chrome.jpg
    145,4 KB · Wyświetleń: 50
Dziewczyny mam dać znać do kliniki jakie konkretnie rozszerzone badania nasienia chcę..i tak podliczając te wszystkie dostępne, to mi wychodzi kwota 2410 zł😵‍💫 nie wiem czy te wszystkie są konieczne? Czy jakieś można pominąć?
Na pewno nie wszystko, bo według mnie tam są 3 różne morfologie: morfologia podstawowa, rozszerzona i badanie morfologii z żywotnością. Ja jak miałam problem to doradzili mi w klinice, bo też mieli podstawową i rozszerzoną.
Na bazie swoich doświadczeń wiem, że robiłabym defragmentację dna.
 
Na pewno nie wszystko, bo według mnie tam są 3 różne morfologie: morfologia podstawowa, rozszerzona i badanie morfologii z żywotnością. Ja jak miałam problem to doradzili mi w klinice, bo też mieli podstawową i rozszerzoną.
Na bazie swoich doświadczeń wiem, że robiłabym defragmentację dna.
No właśnie ciężko samemu się z tym połapać,dopytam jeszcze jak będę dzwonić, ale wezmę chyba tą morfologię z żywotnością (SOME I HOS) fragmentacje Dna, MARtest, stres oksydacyjny i to wiazanie z hialuronianem, wyjdzie 1270 zł.
 
reklama
No właśnie ciężko samemu się z tym połapać,dopytam jeszcze jak będę dzwonić, ale wezmę chyba tą morfologię z żywotnością (SOME I HOS) fragmentacje Dna, MARtest, stres oksydacyjny i to wiazanie z hialuronianem, wyjdzie 1270 zł.
Zadzwoń do nich i zapytaj o różnicę między tymi morfologiami. Na to co widzę (ale mogę się mylić) brałabym tą morfologię z żywotnością, bo na logikę biorę, że to morfologia rozszerzona komputerowa (czyli z wiedzy mi posiadanej najdokładniejsza na ten moment).
Ale czy przypadkiem @Bolilol nie była mocno w temacie badań nasienia? Jak wywołuje, bo coś pochrzaniłam to przepraszam, że zakłócam spokój 😀
 
Do góry