reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Jeśli jest taka opcja, że mogę przyjechać sama (chociaż jeszcze będę próbować męża przekonać przez weekend), to z pewnością się zapiszę, jeśli będą jeszcze miejsca! Moja doktor powiedziała, że co prawda nie ma na razie powodu do pośpiechu z badaniami na np. trombofilię, ale mówiła że to i tak byłby nasz następny krok po obecnie zleconych badaniach (mimo braku poronień).
Tak jak pisałaś - geny się nie zmieniają, więc badania się nie przedawniają 😉
A mówiłaś mu, że to tylko pobranie krwi? Może się boi że będą mu gdzieś gmerać 😅
 
reklama
Ja się mocno zastanawiam, czy dzwonić, bo staramy się 3 lata i mamy niedługo wchodzić w immunologię, tylko my mieszkamy pod Koszalinem i mamy 630 km w jedną stronę 🫣 z drugiej strony koszt przejazdu bd niczym w porównaniu do kosztów tych badań. Tam w ogóle są jeszcze miejsca, czy już wyczerpana pula? Wiecie czy tam jest jakiś limit osób?
Szczerze nie wiem bo też się jeszcze nie zapisałam .
Będę w poniedziałek dzwonić bo chyba jutro mają zamknięte.
Chyba ze da się przez jakąś infolinię?? Hmm? 🤔
 
Przestań! Nic się nie stało, po prostu to miejsce nie obsługuje takich pacjentów jak ja widać. W ogole się nie przejmuj tym! 😘
Już załatwione i git. Teraz tylko czekać miesiąc, potem znowu miesiąc, ale czym to jest w obliczu 2.5 roku kręcenia się jak ***** w przeręblu?🤣😂
Po drodze pewnie dostane wyniki kir i hlac. Zobaczymy. Ty masz zdaje się wiedzę na ten temat, czy w razie czego można Cię wywołać? Zanim zobaczy lekarz?
Sad Puss In Boots GIF
Oczywiście, że możesz! Jeśli tylko będę potrafiła coś podpowiedzieć, to pomogę :)
 
@anela92, ostatnio widzialam tanie loty między polskimi lotniskami. xD za 50 czy ileś. 😅
Ja chce jechać pociągiem, bo bilety mam za 17-22zl w jedną stronę. Mąż oponuje i mówi, że wygodniej będzie mi autem jechać 😅 niby tak, ale ja romantyzuje wyjazd pociągiem, kawa na wynos i książka. On tego nie rozumie 😅
 
reklama
Do góry