reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Proszę o pomoc ☹️
Ja ogólnie często mam bóle w podbrzuszu ale od kilku dni „czułam” jajniki.
Dziś podczas usg ból się lekko nasilił,a teraz tez dokucza mocniej wleciała No spa i termofor Nie mam gorączki czy innych objawów. Czy ja powinnnam sie obawiać zapalenia przypadków jechać jutro do lekarza? 😱
Na jakie objawy zwracać uwagę?
Dziś był dla mnie mega stresujący dzień i teraz wpadam w jakaś panikę przez te dolegliwości…współżycie wczoraj bez żadnego bólu.
 
A po jakim czasie suplementacji i czego udało się poprawić wyniki? Z jakim parametrem był największy problem?
W sumie poprawiło się wszystko. Objętość z 1,5ml na 4,5ml, koncentracja 33mln/ml na 115mln/ml. Ruch postępowy z 48% na 65%, morfologia z 2% na 4,5%. Prawidłowy akrosom z 7% na 96%.
Miedzy badaniami wyszły 2 pełne miesiące brania Tenfertil w dawce jak zalecają (chyba 4 na dobe tabletki).
 
Ostatnia edycja:
+Glukoza 107. Co myślicie ?
 

Załączniki

  • IMG_2668.jpeg
    IMG_2668.jpeg
    47,6 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_2667.jpeg
    IMG_2667.jpeg
    82,9 KB · Wyświetleń: 66
+Glukoza 107. Co myślicie ?
Jeśli to glukoza na czczo to zdecydowanie za wysoka moim zdaniem 😕 podobno u osób bez cukrzycy powinno być do 90 max (mimo, że norma jest zazwyczaj <100). Ja miałam ostatnio 96 i już mi gin powiedział, że do zbicia.
Insulina na czczo chyba ok, a co do HbA1c to niestety nie wiem jak powinno wyglądać 🙄
 
Proszę o pomoc ☹️
Ja ogólnie często mam bóle w podbrzuszu ale od kilku dni „czułam” jajniki.
Dziś podczas usg ból się lekko nasilił,a teraz tez dokucza mocniej wleciała No spa i termofor Nie mam gorączki czy innych objawów. Czy ja powinnnam sie obawiać zapalenia przypadków jechać jutro do lekarza? 😱
Na jakie objawy zwracać uwagę?
Dziś był dla mnie mega stresujący dzień i teraz wpadam w jakaś panikę przez te dolegliwości…współżycie wczoraj bez żadnego bólu.
Jesteś może w trakcie/po owulacji?
 
reklama
Do góry