reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Mi też się dziś śniło testowanie, z tymże ja zrobiłam jeden i go zalałam. Także finał snu nie pokazał ani jednej kreski ani dwóch 🤡
Ale nawet mi się nie chce sikać dzisiaj, po prostu czuję że idzie okres 😓
Mi się wczoraj śniło, że byłam na porodówce i za żadne skarby nie mogłam urodzić 🤦🏻‍♀️ koszmar.... Wstałam tak przybita, że szok.... Ale dzisiaj sobie myślę, że jak już znajdę to urodzę 😂 koniec, kropka ! Myślę, że dołki z powodu śmierci w rodzinie 😔 młody chłopak 42 lata...znów mam myślenie, że w nosie z teoriami wszystkich dookoła, nikt za mnie życia nie przeżyje 🙂 a kocham je w aktualnej formie i z naszymi planami.
Na rurze coraz lepiej ogarniam i będzie mi szkoda jak zajdę w ciążę 😂😂😂 treningów oczywiście.
Nasz młody konik zaczyna fajnie pracować pod siodłem i już nawet tak dużo nie odwala 😂 zaczyna mnie korcić, żeby na nią wsiąść 🙈 bo ja pracuję z nią z ziemi, mąż z siodła. Dużo fajnych rzeczy się dzieje 🥰 nawet nie wiem kiedy mi ta większość celibatu minęła 😂 jeszcze teraz zaliczam potężne przeziębienie 🙈
 
reklama
przed i po, Nigdy nie miałam takiego problemu, raz na jakiś czas miałam lekko spierzchnięte ale teraz bardzo długo mi się takie utrzymują, W ogóle to czuję że zaraz opryszczka mi wywalili więc zaraz wleci heviran 😅
Chodzi mi o fluor z pasty, on może wysuszać. Można sobie spróbować z pasta himalaya z rossmana, ona nie ma fluoru i zamiennie stosować z inna. I dobrze przemyć pianka/ żelem do mycia twarzy usta i okolice.
Z osobistych doświadczeń powiem tak: trzeba próbować aż znajdzie się ten magiczny produkt. U mnie lanolina się nie sprawdziła ani retimax. Za to chwale sobie peeling z ziaji w słoiczku (robię jak mam takie mocno spierzchnięte i nakładam warstwę czegoś nawilżającego), carmex i bepanten. :)
 
A jak u Ciebie z piciem wody? Ja zauważyłam, że jak mało pije to właśnie najszybciej spierzchnięte usta mi dają o tym znać.
Dobrze u mnie działa maść retimax 1500, kosztuje parę zł w aptece. Smaruje usta, ręce, twarz jak moja skóra jest przesuszona.
U mnie tak samo. Retimax kładę zawsze na wieczór grubszą warstwa. Jeszcze fajna jest pomadka z Biodermy do stosowania tak w trakcie dnia. :)
 
diamentami? Skąd te diamenty się wzięły 😂
ale nie ma objawów ciążowych jakichś specjalnych…. Przed dwoma kreskami czujesz się jakbyś miała okres zaraz dostać 😎😎😎
przeglądałam przed snem ofertę sklepów z biżuterią w poszukiwaniu zawieszki na komunię dla kuzynki…. I chyba mój mózg zapamiętał te wszystkie diamenty i teraz mam ochotę sobie coś kupić 🤡
 
Mi się wczoraj śniło, że byłam na porodówce i za żadne skarby nie mogłam urodzić 🤦🏻‍♀️ koszmar.... Wstałam tak przybita, że szok.... Ale dzisiaj sobie myślę, że jak już znajdę to urodzę 😂 koniec, kropka ! Myślę, że dołki z powodu śmierci w rodzinie 😔 młody chłopak 42 lata...znów mam myślenie, że w nosie z teoriami wszystkich dookoła, nikt za mnie życia nie przeżyje 🙂 a kocham je w aktualnej formie i z naszymi planami.
Na rurze coraz lepiej ogarniam i będzie mi szkoda jak zajdę w ciążę 😂😂😂 treningów oczywiście.
Nasz młody konik zaczyna fajnie pracować pod siodłem i już nawet tak dużo nie odwala 😂 zaczyna mnie korcić, żeby na nią wsiąść 🙈 bo ja pracuję z nią z ziemi, mąż z siodła. Dużo fajnych rzeczy się dzieje 🥰 nawet nie wiem kiedy mi ta większość celibatu minęła 😂 jeszcze teraz zaliczam potężne przeziębienie 🙈
świetnie że teoretycznie z lekkością zajęłaś głowę i czas zleciał… :) tańczysz na rurce 😂 raz kiedyś spróbowałam i kusi mnie, ale ja z tych co preferują krav mage boks pakiernia 😂😂😂😂 i tak …. Mam mieszane uczucia, a jak zajdę to z treningów nie zrezygnuje jeżeli nie będzie żadnego zagrożenia :)
 
Ja przy spierzchniętych ustach myślałam kiedyś o wstrzyknięciu kwasu 0,5 ale później zobaczyłam migracje i mi przeszło 😂
kochana migracja pojawia się jak ktoś przesadza lub źle dobierze kwas, o,5 ml to malutko:) ja od…. 4 lat wstrzykuje kwas, początkowo co pół roku po 1 ml jakieś 2/3 razy, a później już co 8/9 miesięcy i teraz raz na rok ale po 0,5 dla utrwalenia, nie mam „napompowanych ust. Pierwsze 0,5 ml uzupełni ubytki i nawilży, różnica będzie ledwo widoczna:) śmiało;) polecam:)
 
Ja przy spierzchniętych ustach myślałam kiedyś o wstrzyknięciu kwasu 0,5 ale później zobaczyłam migracje i mi przeszło 😂
Przepraszam, że się wtrącę😅 Mam sporo kwasu w ustach i dalej są spierzchnięte, skóra odchodzi płatami, efekt nawilżenia może z dwa tygodnie się utrzymywał po każdym zabiegu.

U mnie najlepiej się sprawdza maść z arniki i po prostu wazelina.
 
reklama
Ja w końcu będę mogła zapisać się w maju na testowanie po długiej przerwie. Bardzo długo czekałam na @. Przyszła 14 dni po odstawieniu duphastonu. Wyniki mi się poprawiły po metforminie, testosteron podwyższony ale w normie. Wcześniej stosunek lh do fsh 2:1 a teraz 1,2. Martwi mnie estradiol. Niby w normie ale jest od 31 a ja mam 33... chyba mega nisko jak na 3dc? Macie jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?

@Mademoiselle_Nika tak bardzo bardzo mi przykro 💔 historia identyczna jak u bardzo bliskiej mi osoby. Jej bardzo szybko udało się zajść po raz drugi. W zasadzie za pierwszym razem gdy dostali zielone światło. Lekarz zalecił koniecznie suplementacje choliny + dha, podobno w połączeniu minimalizują ryzyko wad rozwojowych na wczesnym etapie ciąży.
Mogę tylko napisać, że bardzo mocno przytulam :(
 
Do góry