reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Hej Kochane! Ja już raczej na majowy wątek się nie zapiszę. Moja obecność i tak niewiele wnosi :) Będę podglądać zza krzaka ;)
@KaMaLi dziękuję za świetne prowadzenie wątku ❤️
Dziewczyny trzymam kciuki za Was i za Wasze przyszłe bobaski bardzo mocno ❤️🍀✊🏻 Jesteście mega dzielne i wspaniałe 😘
Nie zgadzam się! Co to za porzucanie Kresek przy moim pierwszym wątku?!? 😉

Twoja obecność wnosi znacznie więcej niż Ci się wydaje, dlatego masz tam miejscówkę honorową - bez konieczności zapisywania się na cokolwiek ❤️

Dla Ciebie dużo miłości, spokoju i szczęścia (a nóż jakaś zagubiona komórka jeszcze da się zapłodnić i zagnieździć w macicy i wrócisz z impetem od razu na mamusie) ❤️ Odzywaj się czasem.
 
Pochwalę się i ja test pozytywny krew także wzrost bety prawidłowy brak krwawienia plamienia. Na wizytę muszę czekać do środy odczuwam ciągle uczucie ciągnięcia bólu w prawo stronę bardziej czy mam czym się martwić dodam że wcześniejsza ciąża była pozamaciczna ale wtedy beta miała bardzo słaby przyrost i wystąpiły plamienia krwawienia
 
Dziewczyny ja z takim pytaniem , jestem po punkcji, okres po punkcji dostałam tydzień po punkcji,i ten cykl mam czekać bo miałam hiperstymuacje, organizm musi dojść do siebie i to jest okej, ale pytanie kiedy dostałyście drugi okres licząc od punkcji?? Bo powiem wam że jak nigdy czekam na ten okres bo mam szykować się do transferu w tym cyklu
 
Dziewczyny ja z takim pytaniem , jestem po punkcji, okres po punkcji dostałam tydzień po punkcji,i ten cykl mam czekać bo miałam hiperstymuacje, organizm musi dojść do siebie i to jest okej, ale pytanie kiedy dostałyście drugi okres licząc od punkcji?? Bo powiem wam że jak nigdy czekam na ten okres bo mam szykować się do transferu w tym cyklu
Wątek kwietniowy jest już zamknięty. Jeśli chcesz dołączyć do grona staraczek (tzw. kresek) tu na forum to podsyłam linka do wątku na maj gdzie możesz się zapisać po zapoznaniu się z regulaminem na pierwszej stronie 😉
 
Dziewczyny ja z takim pytaniem , jestem po punkcji, okres po punkcji dostałam tydzień po punkcji,i ten cykl mam czekać bo miałam hiperstymuacje, organizm musi dojść do siebie i to jest okej, ale pytanie kiedy dostałyście drugi okres licząc od punkcji?? Bo powiem wam że jak nigdy czekam na ten okres bo mam szykować się do transferu w tym cyklu
Może lepiej zajrzysz na wątek o in vitro...?
 
Do góry