reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Jakie piekne te skarpetusie :D gdzie kupilas ta tunike ? Dziewczyny a jak z waszym apetytem? Bo ja wczesniej mialam stale pory i jadlam duzo przed 9 ok 11 pozniej juz ok 14 robilam sie glodna nadtepna godzina to bylo ok 17 i przed 21 a teraz rano jak wstaje to nie czuje wgl glodu wciskam sniadanie przed 9 bo o 9 biore tabletki pozniej czuje glod ok 14 no i wieczorem czasem jestem glodna czasem nie :/
Mi też głód zmalał. Wcześniej mogłam nawet trzy kromki chleba zjeść, dzisiaj ledwo jedną wcisnęłam [emoji14] I ogólnie ostatnio mało jem. :)

ckai43r886icswaj.png
 
reklama
Dziewczyny ja uwielbiam naturalne kosmetyki i oparte na naturalnych składnikach.
Normalnymi szamponami nie mogę myć głowy bo zaraz mnie swędzi i się sypie łupież. Gdyby nie siwe włosy bym nadal farbowała henna.
Bardzo lubię rosyjskie kosmetyki Babuszka Agafia, są tam szampony, mydła, maseczki, odżywki.
Jak macie problem z cerą lub włosami wypróbujcie, ja miałam chwilę problem z cerą z tydzień do dwóch, teraz wróciło wszystko do normy. Używałam jeszcze żelu micelarnego do mycia twarzy i tylko kremu nivea.
Tu jest lin do sklepu gdzie możecie znaleźć te kosmetyki
Link do: BabuszkaAgafia.pl Naturalne rosyjskie kosmetyki w najniższych cenach!


Super te kosmetyki!!!! muszę wypróbować
 
:D ja wstaje budzi mnie głód, jem i za godzinę znowu jestem głodna, potem kilka...naście razy w ciągu dnia :D i muszę szybko iść spać bo o 22.00 znowu łapie mnie głód i to na schabowy, kapustę lub bigos :)
A o dziwo nie przytyłam nawet kilograma, na początku nabierałam wody i z 65/66 do 67/68 z kawałkiem ważyłam, a wczoraj na wadze u położnej 65,3 dziś rano 65 kg a jem jak szalona
 
Jakie piekne te skarpetusie :D gdzie kupilas ta tunike ? Dziewczyny a jak z waszym apetytem? Bo ja wczesniej mialam stale pory i jadlam duzo przed 9 ok 11 pozniej juz ok 14 robilam sie glodna nadtepna godzina to bylo ok 17 i przed 21 a teraz rano jak wstaje to nie czuje wgl glodu wciskam sniadanie przed 9 bo o 9 biore tabletki pozniej czuje glod ok 14 no i wieczorem czasem jestem glodna czasem nie :/
Kupilam w sklepie dla ciężarnych kamama ale to w Gdansku i chyba sprzedaży internetowej nie prowadza.. Ale tez fajne tuniki z motywami widzialam na allegro, jak wejde na kompa podrzucę link bo nawet nie byly drogie;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
A ja to glodna jestem nonstop... Z rana jednym okiem jem bułkę z serem żółtym... Potem zazwyczaj owoce, jajka, pozniej obiad fakt najdluzej trzyma ale zbliza sie 19 jem kolacje ale o 21 tak, mi burczy w brzuchu ze ostatnio juz Moj Facet przyniosl mi kanapke bo nie mogl zasnąć [emoji16] baaardzo chciałabym trzymać sie tego zeby przytyć 11kg max 15 i nie przekraczać tego, ale to jest taki głód ze jak nie zjem to zaraz boli mnie zoladek, glowa i jest masakra...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Gratuluję udanych wizyt. Ja odliczam do 14.10 ;) Z tym apetytem to faktycznie dziwna sprawa. 2 tygodnie temu jak byłam u lekarza to kazał mi jeść min co 3 h a ja max co 1,5 byłam głodna. A teraz mogłabym dłużej niż co 3h nie jeść. Też kupiłam sobie spodnie ciążowe, bo nie miałabym w czym z domu wyjść ;) Dziś byłam na spacerku z synkiem, bo potrzebował kasztany i żołędzie do szkoły. Mąż miał iść z nami, ale pomyślał, że potem pójdziemy sami. Nie wziął pod uwagę tego, że mi godzina spaceru wystarczy i będę miała dosyć. Dziś mi zdecydowanie brakuje energii...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jedzcie dziewczyny jak macie apetyt ☺ przynajmniej maluchy maja z czego rosnac. Ja wcale nie mam apetytu.
Od wczoraj mialam ochote na salatke, zrobilam dzis, spróbowałam i koniec, po jedzeniu :/
 
reklama
Ja też dużo jem, tak mi się zdaję... a jak nie zjem na czas to straszne mdłości mnie męczą. To uczucie jest silniejsze ode mnie, nigdy wcześniej tak nie miałam, mogłam nie jeść pół dnia. No ale w końcu nie jestem sama :laugh2: ale trochę się obawiam że za dużo przytyje i później tego nie zrzucę :unsure:
 
Do góry