reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja znowu mam kiepskie dni. Mam nadzieję że już za niedługo będę miała wyniki i razem z Wami, w pełni, będę mogła cieszyć się ciążą.
Jest mi ciężko, a hormony pewnie jeszcze bardziej to pogłębiają :(
Już niedługo będziesz wiedzieć wszystko...wierzę że będzie dobrze. Pogoda też taka bura więc nie sprzyja na pozytywne myśli.
 
Czyli coś ze mną nie tak że tak wszystko odkładam hahah. Mam termin marzec/kwiecień więc troszkę szybciej niż wy a jakby pełna rozsypią...mam tylko wózek po bratanku i jedną parę spodenek i bluzeczki na 56 cm. 😂
Ale muszę podgonic tempo bo myślę żeby w lutym mieć już torbę do szpitala spakowana w razie co ;)
jestem lepiej przygotowana - kupiłam spodenki na 62 - a juz wiem ze wypadaja na 68 :)
Za wózkiem się rozglądam, zapisałam sobie Wasz propozycje - i tak musze pomacać w sklepie.
Łożeczko - mogę kupić uzywane, tylko nowy materac kupię.

Masz rację z tą pogodą - szaro, buro i nijako- ja jestem napędzana na baterie słoneczne.

Materac do łóżeczka - CO POLECACIE ?
Jak starszak się urodził to najlepsze były kokos-gryka - ale z tego co czytam lubią się w nich rozgościć nieproszeni goscie.

Wieczorem miałam akcja jelita/ więzadła/ czy macica ? - Dziś wstałam i jest ok, ale juz rozważałam IP
Ogólnie mi też ciężko, czuję się juz jak hipopotam, ruszam się jak staruszka :/

@Margaretka@ - kumulacja hormonów, stresu związanego z oczekiwaniem na wyniki robi w głowie spustoszenie. Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą

Wczoraj zaczęłam się zastanawiać, nad tym, ze ja taka w ogole nieprzygotowana jestem.
Gdybym miała iśc dziś do szpitala - to nie mam nic przygotowane.
Spie w t-shirtach, chodzę na boso, ewentualnie w skarpetkach, szlafrok, mam taki gruuuuby - który zakładam tylko jak mnie gorączka powali. - czyli ani pizamy, kapci, szlafroka.
Czas się rozejrzeć.

Jak wasze brzuszki ? zaczęłam szukać kurtki którą dopnę :) obawiam się, ze nie dam rady przechodzić zimy w swojej zimówce - zwłaszcza ze w tej ciązy jest mi zimno i raczej się opatulam. ( poza momentami, kiedy mi gorąco i duszno )
 
@Wercix mi już na szczęście przeszły wzdęcia na początku 2 trymestru, a co do kataru to ponoć może być. Tak samo taka duża senność mi przeszła :)

@monika21031991 @Wercix a jaka była płeć poprzedniej ciąży i teraz? Ta sama? :) Zastanawiam się pod kątem innych smaków :)

@Margaretka@ trzymaj się dzielnie! Po takich dniach przyjdzie słońce i będzie lepiej :)

@PałkaZapałka ja w ogóle mam jakiś zlew na przygotowania 😂 Może przez to, że myślę, że mam większość rzeczy to jakoś tak podchodzę do tego, że dziecku tylko pieluchy będą potrzebne 😂 Ja wczoraj prasowałam ciuchy młodej i mi się tak ich żal zrobiło - ma pełno prawie nowych i nie wiem, czy chłopaka nie będę w różowe ubierać przez to :p

@mayfly mnie brak apetytu dopadł raz w życiu- jak miałam jelitówkę :p W konstytucji jest zapisana wolność przemieszczania się i nie zamierzam się przejmować ich głupimi pomysłami.

@kika1kika ja miałam gryka kokos - siedziałam miesiąc nad tym wyborem i stwierdziłam, że mimo wszystko najlepszy według mnie. A i tak spała z nami na naszym piankowym 😂 Tyle, że kupiłam bezpośrednio od producenta. Teraz zobaczę, czy ma gości i jak nie ma to zostaje. Ja mam kurtkę ciążową po poprzedniej ciąży to już w niej chodzę, bo jesienną już się powoli nie dopinam ;)

Był tu jakiś czas temu wspominany sposób jedzenia ptasiego mleczka - więc młoda wczoraj jadła pierwszy raz w życiu ptasie mleczko i zaczęła od zjedzenia czekolady, a później reszta :o To się chyba już w genach przekazuje 😂
 
jestem lepiej przygotowana - kupiłam spodenki na 62 - a juz wiem ze wypadaja na 68 :)
Za wózkiem się rozglądam, zapisałam sobie Wasz propozycje - i tak musze pomacać w sklepie.
Łożeczko - mogę kupić uzywane, tylko nowy materac kupię.

Masz rację z tą pogodą - szaro, buro i nijako- ja jestem napędzana na baterie słoneczne.

Materac do łóżeczka - CO POLECACIE ?
Jak starszak się urodził to najlepsze były kokos-gryka - ale z tego co czytam lubią się w nich rozgościć nieproszeni goscie.

Wieczorem miałam akcja jelita/ więzadła/ czy macica ? - Dziś wstałam i jest ok, ale juz rozważałam IP
Ogólnie mi też ciężko, czuję się juz jak hipopotam, ruszam się jak staruszka :/

@Margaretka@ - kumulacja hormonów, stresu związanego z oczekiwaniem na wyniki robi w głowie spustoszenie. Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą

Wczoraj zaczęłam się zastanawiać, nad tym, ze ja taka w ogole nieprzygotowana jestem.
Gdybym miała iśc dziś do szpitala - to nie mam nic przygotowane.
Spie w t-shirtach, chodzę na boso, ewentualnie w skarpetkach, szlafrok, mam taki gruuuuby - który zakładam tylko jak mnie gorączka powali. - czyli ani pizamy, kapci, szlafroka.
Czas się rozejrzeć.

Jak wasze brzuszki ? zaczęłam szukać kurtki którą dopnę :) obawiam się, ze nie dam rady przechodzić zimy w swojej zimówce - zwłaszcza ze w tej ciązy jest mi zimno i raczej się opatulam. ( poza momentami, kiedy mi gorąco i duszno )
Matko ja też nie mam nic do szpitala...pierwsze co kupię to sobie wyprawkę, koszulę nocną itp. 🤔
 
Matko ja też nie mam nic do szpitala...pierwsze co kupię to sobie wyprawkę, koszulę nocną itp. 🤔
Ja tak samo, nic dla siebie ani dziecka nie mam, jakoś nie mogę się do tego zabrać. Mam nadzieję, że po świętach się za to wezmę ;) Kurtkę rodzice mi przysłali, bo kupili dla siostry, bo nie chodzi, a ona trochę większa ode mnie to akurat jak znalazł, lekko rękawy przy długie ale co tam ;) Szkoda mi na jedną zimę kurtki kupować :p Teraz czaję się jakieś jeansy kupić, bo w moich zaraz i gumka nie pomoże 😅
@magdula36 ja tak ptasie mleczko do niedawna jadłam 😅
 
reklama
@PałkaZapałka zobacz sobie koszule nocne z dolce sonno - dużo dziewczyn kupowało i ja też mam 3 - fajnie mi się sprawdziły i cenowo też super były

@sad1717 ja rozumiem, że teraz już nie jesz tak, bo w ogóle nie jesz - innej opcji nie biorę pod uwagę :p
 
Do góry