reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Kurcze aż chyba sama sprobuje dzisiaj. Mam gdzieś zakopany angelsound ale jeden z tych prostszych, więc nie wiem czy on da radę w 7 tygodniu ;/
ja go mialam w drugiej ciazy, zlapalam tętno w 7+4. Nawet mocniej niż teraz było słychać. Ale nie ma już do nich aplikacji, a zależy m na pomiarze tętna, więc teraz kupilam inny. Zresztą tamtego już nie mialam, bo dzieci nie planowałam.
 
reklama
Dziewczyny dzidiaj jakiś kosmos u mnie, weszłam właśnie w 9 tydzień i jakaś tragedia mam takie mdłości okrutne że mi się płakać chce, cudem ugotowałam obiad... Ale. Miałam przy tym Chyba z 10 odruchów wymiotnych... Dobrze że mąż jest w domu bo nie byłabym w stanie dziecku nałożyć jedzenia...
Tłumaczę sobie ze to normalne ale nie przemawia to do mnie bo czuje się chyba gorzej niż w pierwszej ciąży
U mnie dopiero 5 +1, a czuje się podobnie. Ciągle jestem głodna, a jak zjem męczą mnie mdłości, zawroty głowy
 
ja go mialam w drugiej ciazy, zlapalam tętno w 7+4. Nawet mocniej niż teraz było słychać. Ale nie ma już do nich aplikacji, a zależy m na pomiarze tętna, więc teraz kupilam inny. Zresztą tamtego już nie mialam, bo dzieci nie planowałam.
Mi się wydaje że ja mam taki model do którego w ogóle nie ma aplikacji 😂
 
Hej dziewczyny, mnie bedzie troche mniej bo nie wiem czy zostane. Wczoraj caly dzien krwawiłam, dzisiaj bylam na usg- jest pęcherzyk 10mm ale tez jest duzo krwi, mam zwiększyć progesteron i czekac-wizyta za tydzien w srode. Dzis i w piatek sprawdze dla siebie bete i progesteron czy rosnie czy spada. Jak rosnie to jest nadzieja ze walczy 😛czuje sie dobrze, dzis tylko plamienie No ale ta krew musi jakos wylecieć wiec nie wiadomo co bedzie😔
trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze sie skonczylo, moze to tylko krwiaczek postanowil peknac. Dawaj koniecznie znac jak wyniki! 🤞🏻🤞🏻
 
Mi się wydaje że ja mam taki model do którego w ogóle nie ma aplikacji 😂
taki mialam w 1 ciazy i oddalam komus dalej, ale potem mi się zachciało drugiej, wiec kupilam taki sam, ale z aplikacja, a teraz to już nie posiadam nic dla niemowlaka, bo trzeciego to już miało nie być. Tzn. ja chcialabym 3, ale normalnych (dzieci w spektrum są wyczerpujące dla rodzicow), i gdybyśmy byli młodsi, a tu 40 i 48 lat, i noworodek. 🙈
 
taki mialam w 1 ciazy i oddalam komus dalej, ale potem mi się zachciało drugiej, wiec kupilam taki sam, ale z aplikacja, a teraz to już nie posiadam nic dla niemowlaka, bo trzeciego to już miało nie być. Tzn. ja chcialabym 3, ale normalnych (dzieci w spektrum są wyczerpujące dla rodzicow), i gdybyśmy byli młodsi, a tu 40 i 48 lat, i noworodek. 🙈
Wiek to tylko liczba 😜 My, dorośli z ADHD, nigdy nie będziemy się czuć na peselowe lata 😉
 
taki mialam w 1 ciazy i oddalam komus dalej, ale potem mi się zachciało drugiej, wiec kupilam taki sam, ale z aplikacja, a teraz to już nie posiadam nic dla niemowlaka, bo trzeciego to już miało nie być. Tzn. ja chcialabym 3, ale normalnych (dzieci w spektrum są wyczerpujące dla rodzicow), i gdybyśmy byli młodsi, a tu 40 i 48 lat, i noworodek. 🙈
Moja mama urodziła mnie jak miała 45 lat, mój ojciec miał 53 i dali radę. Tak więc moim zdaniem wiek nie ma znaczenia jeżeli jest możliwość posiadania dzieci, chociaż są i takie osoby które uważają ze rodzicielstwo w późnym wieku jest błędem bo rodzi się "sieroty". Ale nikt z nas nie wie co jest mu pisane, równie dobrze dziecko 20letniej dziewczyny może zostać sierota. Nie lubię stereotypów:/
 
Dziewczyny którym została przepisana xonvea :) czy któraś z Was już zażywa? Są efekty?
Ja dopiero 1 dzień ją zażywam. 2 tabletki na noc, 1 rano, 1 po południu. Po tych 2 nocnych rano czułam sie dużo lepiej. Teraz troszkę gorzej, bo czuję mdłości, ale i tak jest lepiej niż przez ostatnie dni. Teraz przynajmniej jakoś funkcjonuję 🙈 wykończę opakowanie i najwyżej będę prosić lekarza o kolejną receptę.
Niestety 20 tabletek kosztuje u mnie 82zl…
 
reklama
Moja mama ma 52 lata ,starszy brat rocznik 94 i była to najbardziej zagrożona ciąża miał tylko 2 punkty a cesarkę przeprowadzał pijany lekarz i dziesiątki studentów wokół mojej mamy.Ja średniaczek 2001 rok,nie było źle ale dobrze też nie.I na koniec siostra,która ma teraz 10 lat.Najlepsza ciąża i najzdrowsze dziecko_Oczywiście 3 razy cesarka,ale tę ostatnią przeszła najlepiej.Całe życie była chora dożywotnia renta od 18roku życia teraz rak z przerzutami.Ale jeśli chodzi o ciążę to nie ma reguły 💁🤷
 
Do góry