reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dziewczyny ja też zazdroszcze, że już widziałyście swoje maluszki i serduszko:) Ja mam w patek wizytę na nfz, jednak nie liczę na usg. Prywatnie wizytę mam dopiero 5.09 będzie wtedy 7 tydzień
 
reklama
Jejku dziewczyny a jak wasze ciśnienie ja mam bardzo niskie a przed ciaza miałam zawsze górna granice prawidłowego ciśnienia a tu nagle 99/57 ja ledwo żyję jak wstaje z łóżka mam takie zawroty :(
Mam tak samo, niskie ciśnienie i straszne zawroty głowy. Piję dwie słabsze kawy, bo nie wiem jak bez nich dalabym radę funkcjonować:(
 
Ja sie żegnam, moja beta spada, wyglada na to ze w poniedzialek dzidzia sie przestała rozwijać. Czekam na krwawienie-juz mnie boli brzuch.
Za was wszystkie trzymam kciuki✊🏻🌸
Na majową mamę się nie załapie ale mam nadzieje na czerwcową☺
Jednak kwiecien nie byl mi pisany☹️Trzymajcie się😍
🎈🎈🎈
 
Hej dziewczyny,dziś byłam na pobraniu krwi.Wyniki krwi całkiem dobrze jak coś odbiega to bardzo malutko np.erytrocyty troszkę za duże ale to chyba spowodowane hormonami bo miesiąc temu miałam wszystko w zakresie.Glukoza 102😬o 3 jednostki za dużo ,ale pewnie przez to dostanę skierowanie na cholerną krzywą...😓Słuchajcie beta HCG 6w+1d 78,5tysiąca przy czym zakres jest do chyba 33 tysięcy.To się nie dziwię dlaczego się tak beznadziejnie czuje i wymiotuję.Jak to jest u Was z betą?? Ja żałuję,że z synem nie zrobiłam to miałabym porównanie 😅ale nie czułam się tak źle a kreska na teście była blada.Tu tłusta gruba krecha.Można przez to spekulować o dziewczynce?Tak bym chciała córcie ❤️ nic do jedzenia mi nie wchodzi ale jak już to kwaśne i słone a z młodym miałam największą fazę na czekoladę.
 
Ja sie żegnam, moja beta spada, wyglada na to ze w poniedzialek dzidzia sie przestała rozwijać. Czekam na krwawienie-juz mnie boli brzuch.
Za was wszystkie trzymam kciuki✊🏻🌸
Na majową mamę się nie załapie ale mam nadzieje na czerwcową☺
Jednak kwiecien nie byl mi pisany☹️Trzymajcie się😍
🎈🎈🎈
strasznie mi przykro :(( trzymaj się cieplutko, mam nadzieję, że będziesz miała pięknego czerwcowego dzidziolka ❤️
 
Hej dziewczyny,dziś byłam na pobraniu krwi.Wyniki krwi całkiem dobrze jak coś odbiega to bardzo malutko np.erytrocyty troszkę za duże ale to chyba spowodowane hormonami bo miesiąc temu miałam wszystko w zakresie.Glukoza 102😬o 3 jednostki za dużo ,ale pewnie przez to dostanę skierowanie na cholerną krzywą...😓Słuchajcie beta HCG 6w+1d 78,5tysiąca przy czym zakres jest do chyba 33 tysięcy.To się nie dziwię dlaczego się tak beznadziejnie czuje i wymiotuję.Jak to jest u Was z betą?? Ja żałuję,że z synem nie zrobiłam to miałabym porównanie 😅ale nie czułam się tak źle a kreska na teście była blada.Tu tłusta gruba krecha.Można przez to spekulować o dziewczynce?Tak bym chciała córcie ❤️ nic do jedzenia mi nie wchodzi ale jak już to kwaśne i słone a z młodym miałam największą fazę na czekoladę.
glukozy masz o 10 jednostek za dużo, powinna być poniżej 92, a niektórzy lekarze twierdzą, że poniżej 90 :) co do testów to po prostu przy wcześniejszej ciąży musiałaś go zrobić przy niższym poziomie bety albo użyłaś innego testu, który się inaczej wybarwia, nie sądzę żeby płeć dziecka miała tutaj znaczenie :) za parę tyg się dowiesz, szybko zleci :)
 
Ja sie żegnam, moja beta spada, wyglada na to ze w poniedzialek dzidzia sie przestała rozwijać. Czekam na krwawienie-juz mnie boli brzuch.
Za was wszystkie trzymam kciuki✊🏻🌸
Na majową mamę się nie załapie ale mam nadzieje na czerwcową☺
Jednak kwiecien nie byl mi pisany☹️Trzymajcie się😍
🎈🎈🎈
Bardzo mi przykro, przytulam 😘 Wpadnij do nas pochwalić się nowiną 😘👊👊👊
 
glukozy masz o 10 jednostek za dużo, powinna być poniżej 92, a niektórzy lekarze twierdzą, że poniżej 90 :) co do testów to po prostu przy wcześniejszej ciąży musiałaś go zrobić przy niższym poziomie bety albo użyłaś innego testu, który się inaczej wybarwia, nie sądzę żeby płeć dziecka miała tutaj znaczenie :) za parę tyg się dowiesz, szybko zleci :)
Tzn.zakres tego laboratorium jest do 99 ,ale wiem,że jest za wysoki.Jeśli chodzi o test to taki sam robiłam w 1 ciąży,ale mogło być to wcześniej.Mimo wszystko jestem zaskoczona,że jest tak wysoka ta beta. Widzę,że tu dziewczyny bardziej USG robią pierwsze niż HCG z krwi.Ja się właśnie zastanawiam jak to zrobić.Chyba spróbuję najpierw zrobić USG na NFZ żeby dowiedzieć się podstawowych informacji a prenatalne zrobię prywatnie bo to jest ważniejsze i chce wszystko widzieć na nowym sprzęcie.Mam nadzieję,że nie będę długo czekać bo nie uśmiecha mi się płacić 5 stów a chciałabym mieć takie pierwsze wstępne żeby chociaż serduszko usłyszeć
 
reklama
Dziewczyny ja po wizycie ale wracam i rycze bo jest pęcherzyk a nie ma zarodka a powinien już być ;(
Powoli, spokojnie 🤫 Na tym etapie to może być wina sprzętu - jak jest słaby, to może nie być widać tak szybko. Mogłaś mieć przesuniętą owulkę i ciąża jest młodsza. Poczekaj kilka dni i zobacz jeszcze raz 😘
 
Do góry