reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Iza ale stawki sa rożne w rożnych krajach, w Anglii 70-100 funtów, w Niemczech 260€ mc, w Irlandii chyba 360€...

Au pair pracuje przy dzieciach ale rownież pomaga w domu. Nie chodzi mi o szorowanie kibelka tylko np odkurzanie, pomaganie przy obiedzie, wyciagnięcie rzeczy ze zmywarki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myla huraaaaaaaaaaaa! a teraz już spokój i relaks :-)

ja byłam u tej położnej - super babka, dostałam plan opieki przedporodowej gdzie mam wyszczególnione badania, co gdzie jak i kiedy to jest jako skierowanie nic więcej :-) także rano w piątek idę na krew a na 15stą na cytologie :-) a kolejna wizyta u gina 1.10!!! :-))))))

Lei a nie masz oporów przy takiej pomocy? w sensie, że ktoś Ci się pałęta po domu obcy i przysłowiowo pierdnąć nie wypada? :p

Iza przypuszczam, że pijesz do mnie. otóż będąc w 1 ciąży z synem w 7 tyg był pęcherzyk tak jak tu, natomiast będąc później 2 tyg w 1 ciaży było dzieciątko na 1.25 cm i wiek ciąży na 7 tyg i 4 dni ( wg om 9 tydz ) a w tej ciąży będąc dokładnie w tym samym tygodniu na drugiej wizycie mam dzieciątko wielkości 0.62 cm co odpiwiuada 6 tydz i 1 dzień. także dwie rożne ciąże, zupełnie inaczej. a cykle mam nieregularne. pierwsza ciąże miałam odrazu po odstawieniu tabletek anty. wiec może wtedy cała ta owulacja była szybciej niż teraz. i tak, owszem porównuje.. niestety
 
Ostatnia edycja:
Ja tez mojej ciazy nie licze od om tylko wg wielkosci dziecka na usg bo sluz plodny mialam od razu po @ czyli owu byla tydzien wczesniej. Jak nigdy!!! Zawsze mialam ksiazkowo a tym razem takie kwiayki. W pierwszej ciazy termin z om pokrywal sie z terminem z usg idealnie tak teraz bedzie inaczej ;)

Ide czytac co tam nadkrobalyscie ;) duuuzo tego.

Ale mnie mdli :( bleeeeeee
 
Witajcie i żegnajcie zarazem....
Dziś zostałam już ostatecznie odarta z nadziei...maleństwa nie ma jest tylko pusty pęcherzyk ciążowy...
Trzymajcie się ciepło, i powodzenia na finiszu.
 
reklama
Niunka, trzymaj sie..

Ja nie mam au pair także nie wiem, pewnie by mnie to motywowalo do poprawnych zachowań ;) tematu juz nie ma bo nie bede nikogo brała :)

Ja sie czuje strasznie, wymiotowalam boli mnie głowa i mdli mnie dalej :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry