reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

gratuluje wszystkim dziewczyna ktore byly u lekarza i ciesze sie ze wszystko jest ok:-)

powiedzcie kiedy to badanie z ta glukoza? w ktorym tygodniu? bo w 25 tygodniu bede w Polsce to moze tam to zrobie, co wy na to?
 
reklama
Słyszałaś ,ze około 35 tyg. uraczą nas tutaj w szpitalu 2 butelkami Lucozade ,żeby sprawdzić poziom cukru :-D dla nie wiedzących co to Lucozade ,oświadczam iż,bardzo słodki , lekko gazowany napój orzeźwiający :tak:
Reeety, tez tego napoju nie cierpie!!!! Nawet nie wiem czy u nas tez to serwuja, musze jutro kumpele podpytac....
 
ale Ci dobrze, u mnie takie przyjemnosci we wlasnym zakresie:)



gratuluje:) najwazniejsze ze maluszek zdrowy, a 3 tygodnie jakos wytrzymasz:-)

No we własnym własny laptop i modem .. tylko prąd szpitalny:-D

Ja mam to badanie glukozy 30go... jak to łyknę to ponoć dziewczyny mi dadzą soku z cytryny... kurcze to naprawdę takie ohydne jest??? jakiś sposób na lekkie przejście???

Ja tez ide na koniec miesiąca , niby się robi potem ale to moja druga ciąża u tej samej lekarki wiec ona rewelacji się nie spodziewa to wyprosiłam żeby miec juz za sobą . Wypij tak szybko jak sie da i zagryź plasterkiem cytryny:tak:
 
Ale to u nas a nie w UK :tak:
no u nas, a w UK to nie wiem :zawstydzona/y:

Ja tez ide na koniec miesiąca , niby się robi potem ale to moja druga ciąża u tej samej lekarki wiec ona rewelacji się nie spodziewa to wyprosiłam żeby miec juz za sobą . Wypij tak szybko jak sie da i zagryź plasterkiem cytryny:tak:
To jak, moja kumpela mowila by wcisnas soczek do srodka - mozna tak??.... bo teraz to juz nie wiem.... :sorry:
 
Ja miałam wczoraj test z glukozą. Wypiłam na czczo 50g glukozy rozpuszczonej z 3/4 szkl wody i po godzinie zmierzono mi cukier- miałam 90mg czyl w normie. Test na glukozę pokazuje jak organizm radzi sobie z rozkładem cukru, Czasami mimo dużego spożycia cukru organizm nie przyswaja go i mówi się wtedy o cukrzycy ciążowej. Po porodzie ona przechodzi.
Radzę Wam wypić tą glukozę z cytryną bo ja wypiłam bez i przez całą godzinę chciało mi się wymiotować-mdliło mnie potwornie....
:eek:
 
dzieki kasiorka za info, u mnie to nikt mi o tym badaniu nie mowil...musze moja gin zapytac ale za dwa tygodnie - mam nadzieje ze to nie bedzie za pozno...
 
reklama
to w koncu w ktorym tygodniu sie to badanie z glukoza robi?? w POLSCE!! ???

Ok 24 tygodnia ale jak zrobisz chwilkę wcześniej bo akurat będziesz albo później nic się nie stanie:tak:

no u nas, a w UK to nie wiem :zawstydzona/y:


To jak, moja kumpela mowila by wcisnas soczek do srodka - mozna tak??.... bo teraz to juz nie wiem.... :sorry:

Nie wiem mi lekarka poradziła zagryźć po .
 
Do góry