reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Hmm..... To jest terapia estetyczna, tylko ze moja niunia ma duże przesunięcie bo aż 1,9 cm a kaski stosuje się juz od 1 cm Isabella jest tez juz dość duża dlatego skorygowanie nie będzie łatwe ale nie wyglada to ładnie. Widać ta wadę od tylu i z góry niestety zaufalismi naszemu lekarzowi ze rehabilitacja wystarczy i to był nasz błąd. Na szczęście Belka trafiła przez przypadek na innego lekarza i teraz juz się prostujemy ;) Cały świat Karli: Terapia kaskowa - najczęstsze pytania (plagiocefalia, krzywa główka, płaska potylica) tu można się o tym dużo dowiedzieć i zobaczyć fotki ja tez mogę wstawić niunia tylko muszę jej fotkę zrobić :)
 
Sylvanas- czytając ten artykuł czułam się jak bym go sama pisała wcześniej nie czytałam za dużo o tym na polskich stronach ,aż miałam ciarki na całym ciele i łzy w oczach. Ja wierze ze Isa za pól roku będzie juz miała ładna główkę i wszystko dobrze się skaczy. Jak będziecie miały jakieś pytania to chętnie odpowiem. Aha to nie skrzyżowanie główki tylko znieksztalcenie mój iPhone płata mi czasami takie figle i zmienia sam słowa
 
U nas prawie cały weekend padało, pada i dzisiaj więc siedzimy w domku, ale zaraz musimy się zebrać i wyjść po Gabi do przedszkola, chociaż najchętniej nie ruszałabym się z domu. Na święta moje dziewczyny zakatarzyły się, że ho ho, w dodatku Gabi wymiotowała, już się bałam, że to jelitówka i Nati też złapie ale na szczęście Gabi szybko przeszło, katarek też już przechodzi więc powoli wszystko wraca do normy. Natalka strasznie marudzi, nie wiem czy pisałam wcześniej ale wyszła jej górna jedynka, ma już sześc zębów i dziąsła dalej rozpulchnione więc przez najbliższe dni pewnie za wesoło nie będzie:-(.
 
Witam się i ja:( niestety z domu a nie z pracy bo dzwonili ze żłobka że mała ma gorączkę i cały czas płacze...w nocy też płakała prawie cały czas ale rano było lepiej, myślałam że przeszło ale chyba nie. zaraz idziemy do lekarza, ma nadzieję że to nic poważnego.
 
Susel - będzie dobrze A ja znowu zaczęłam tu zaglądać mam na to wiecej czasu w pracy mogę siedzieć na necie do woli, a wcześniej w domu zawsze było coś wazniejszego do zrobienia. U nas całkiem pozytywnie, świeci słonko, ja zaraz idę do domu i na spacerek z niunia. Dzisiaj będzie pierwszy raz spała w kasku mam nadzieje ze będzie dobrze
 


ewelinka
na pewno bedzie dobrze-dzieci szybko sie asymiluja do nowych sytuacji:-)

U nas zabkowanie sie skonczylo i perwszy raz od ponad tygodnia Lenka przespala cala noc. Niestety obydwie jestesmy zasmarkane i kaszlemy ale to juz mniejsze zlo. Dobrze ze za oknem paskudna pogoda to przynajmnie nic nam nie umyka.
Lenka jak nigdy wstala dzis o 6.30 i przez to padla juz o 9.30 i spi.

U mnie w rodzinie i wsrod znajomych wysyp brzuchatek-ciezka zima byla ;-)

A jak tam nasze brzuchatki-gdzie te zdjecia brzuszkow ???!!!
 
reklama
polis zazdroszczę Ci że już jesteście po ząbkowaniu. Kajto ma do tej pory 4 zęby i cierpi niemiłosiernie bo dziąsła ma całe białe i wygląda na to jakby mu wszystkie naraz miały wychodzić dwójki, trójki i czwórki... To będzie jakaś masakra. Ostatnio nawet nie poszedł do żłobka bo wszystko mu sprawiało ból nawet nie mógł pić z butelki - musiał nauczyć się przez rurkę.
 
Do góry