reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Cześć Jenny
Sylver pozdrów Paryż
Pera gratuluje dobrych wyników
Popo znieczulenie najszybciej podaje sie na 4 cm także jak przyjdą i powiedzą ze tyle masz to poproś. Przy 2-3 cm możesz juz wspomnieć :)

Ja sobie siedzę pod gabinetem i jak zawsze nuuudy.
 
reklama
A co do Lidla to faktycznie, chyba najlepiej byc od rana...kiedys tata mi opowiadal, jak jechal do pracy ok 7 a tam pod lidlem juz fulll
 
Ja właśnie wróciłam z lidla, rozmiarowki spodni tak jak piszecie zawyżone :( nic nie kupiłam, nie było nawet tych kołder...trudno kupie gdzie indziej ;) na ciuchach kupiłam sobie tylko koszule a siostra szalała jak zobaczyła mini sukieneczki :) ale czeka do wtorku może juz nam dzidzius pokaże kim będzie ;)
 
Ja też dziś męża wysyłam do lidla, ale po poduszkę i kołderkę :)

Póki co nie wiem kto zamieszkuję w środku ..więc nie chce szaleć. Przy pierwszej córeczce kupiłam kilka uniwersalnych ubranek, ale powiem szczerze że bardziej leżały mi te typowo dla dziewczynek .

A skoro są już opinie ze rozmiar S wypada większy to już nie będę fatygować męża...bo jutro musiałby znów jechać i oddawać ..:(

Mam do Was pytanie: Czy któraś w Was nie ma kompletnie apetytu na jedzenie ? A zwałszcza na to co samemu przygotuje ?
 
Ja też dziś męża wysyłam do lidla, ale po poduszkę i kołderkę :)

Póki co nie wiem kto zamieszkuję w środku ..więc nie chce szaleć. Przy pierwszej córeczce kupiłam kilka uniwersalnych ubranek, ale powiem szczerze że bardziej leżały mi te typowo dla dziewczynek

Mam do Was pytanie: Czy któraś w Was nie ma kompletnie apetytu na jedzenie ? A zwałszcza na to co samemu przygotuje ?

Ja tez jeszcze nie wiem kto zamieszkuje w moim brzuchu i poki co nie mam nic dla malucha.
Jedynie smoczki, które dostalam od rodziny na święta :)

A co do apetytu, mnie to sie nigdy nie chce jeść jak coś zrobie. Od samego stania i robienia juz mi przechodzi ;)
 
Aim dzieki za info, bylam pewna ze nie moze, wiec przy pierwszym nawet nie pytalam...teraz jak by bylo cc to z pewnoscia sie dowiem ;-)
A przy CC to dość rzadko może ktoś być, to jednak jest już rodzaj operacji i trochę więcej różnych aspektów czystości wchodzi i organizacji sali. Ale słyszałam że są miejsca gdzie można. Tylko to lepiej za wczasu się pytać, nie w ostatniej chwili.
 
Kasiulka wazne zeby teraz pozbyc sie intruza [emoji123]

A ja dam wam taki przyklad:p wiem ze dzieci w tym wieku sa roznego wzrostu ale taki dlugi jest bodziak z lidla na 62-68
1486043656271.jpg

Mikołaj rok i 7 miesiecy :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1486043656271.jpg
    1486043656271.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 254
reklama
Alex podziwiam,dla mnie język holenderski to czarna magia,w poprzedniej pracy jak robiliśmy interesy z holendrami i oni rozmawiali między sobą to nie mogłam się nadziwić ze języka nie polamia :-)
Megan,ja właśnie dziś kupiłam dla synka w Lidlu bodziaki,spodenki,dres,pajacyk i rajstopy rozmiar 86-92,czyli tak jak powinno być na rok i 7 m-cy a Ty mnie teraz zablokowała ta fotka i rozmiarem.nawet jeszcze ich nie rozpakowalam,muszę sprawdzic czy takie duże wszystko jest.
Chciałam kupić jeszcze kolderke+poduszke,plus coś z ciazowych ciuchów ale niestety nie udało sie


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry