reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Alex podziwiam,dla mnie język holenderski to czarna magia,w poprzedniej pracy jak robiliśmy interesy z holendrami i oni rozmawiali między sobą to nie mogłam się nadziwić ze języka nie polamia :-)
Megan,ja właśnie dziś kupiłam dla synka w Lidlu bodziaki,spodenki,dres,pajacyk i rajstopy rozmiar 86-92,czyli tak jak powinno być na rok i 7 m-cy a Ty mnie teraz zablokowała ta fotka i rozmiarem.nawet jeszcze ich nie rozpakowalam,muszę sprawdzic czy takie duże wszystko jest.
Chciałam kupić jeszcze kolderke+poduszke,plus coś z ciazowych ciuchów ale niestety nie udało sie


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No to moze twoje nie bedzie jak na 5cio latka :D wyslalam mojego K po 50-56 ale w naszym lidlu tylko bialy z różem z tego rozmiaru a tak to wszystko tez przebrane :( musze po drodze z pracy sprawdzic jeszcze czy w innych cos bedzie[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alex powodzenia
Sylver ja dziś rano lopatowalam śnieg. Napadało z 5 cm.
Pera. Ja mam kratę dwa , ale nie mogę ich ogarnąć. Myślę nad zakupem maszyny już od dawna, ale jakoś nie mogę się zebrać. Mogłabym nawet mamie skrócić spodnie. Kiedyś jak babcia -krawcową żyła to nawet suwak uczyła mnie ważyć, ale teraz już nic nie pamiętam.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex podziwiam,dla mnie język holenderski to czarna magia,w poprzedniej pracy jak robiliśmy interesy z holendrami i oni rozmawiali między sobą to nie mogłam się nadziwić ze języka nie polamia :-)
Megan,ja właśnie dziś kupiłam dla synka w Lidlu bodziaki,spodenki,dres,pajacyk i rajstopy rozmiar 86-92,czyli tak jak powinno być na rok i 7 m-cy a Ty mnie teraz zablokowała ta fotka i rozmiarem.nawet jeszcze ich nie rozpakowalam,muszę sprawdzic czy takie duże wszystko jest.
Chciałam kupić jeszcze kolderke+poduszke,plus coś z ciazowych ciuchów ale niestety nie udało sie


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :) nie jest łatwo ale staram się :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak mówiłam tak zrobiłam :rolleyes:
20170118_163146.jpeg
 

Załączniki

  • 20170118_163146.jpeg
    20170118_163146.jpeg
    70,4 KB · Wyświetleń: 249
Ja tez miałam do Lidla pojechać, ale musiałabym specjalnie po pracy jechać, kiedyś już tak pojechałam i nic nie było co chciałam więc zrezygnowałam....

Dziewczy mam pytanie odnośnie pozimu TSH w ciąży, w 10 tc jak robiłam miałam wynik 2,69 mlU/l, lekarka powiedziała że trochę za dużo jak na pierwszy trymestr, kazała powtórzyć przed następną wizytą, powtarzałam wczoraj i mam wynik 2,93 uIU/ml, norma dla kobiet w ciąży jest 2.35 ulU/ml. Czy któraś z was maiła tak prekroczone ? I zastanawiam się czy to dużo czy mało ? Jakieś macie doświadczenia ?
 
Ja miałam dziś. Odebrałam wynik 3,75. Zwiększyła mi eutyrox. Nie miałam nigdy problemów z tarczyca w ciąży wyszły. Ale Ft3, Ft4, antyTPo wszystko ok. Wyglada na to, ze u mnie to ciążowa przypadłość
 
hej :) dziękuję za kciuczki, wszystko dobrze :) niestety nadal nie znam płci bo się jak ułożyło i nie chciało obrócić ;/ na połówkowych się dowiem :D

i nie muszę już leżeć!!! jezu dziewczyny ja leżę od początku 8 tygodnia! dziś byłam w sklepie!! byłam w nim 15 minut i do teraz jestem zmęczona :D
 
Ja tsh mialam w pierwszym trymestrze ponad 19.mam wycieta calkowicie tarczyce,tez sie przestraszylam
Bylam u endo podwyzszyl mi dawke i kazal przyjsc za miesiac.A gin mnie uspokoil ze jak to dlugo nie trwa."ta zwyzka" to zebym sie nie bala ale zebym poszla do endo.
 
reklama
Kasiulka a wcześniej miałaś już podwyższone ? Leki masz od ginekologa czy endokrynologa ? Ja też wcześniej nie miałam z tym problemów.
 
Do góry