reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja po samym toscie też mam wysoko ale jak dorzucę szynkę czy ser to jest lepiej :) tłuszcze I białka jednak działają :)

Zjadlabym pierogi [emoji24][emoji24][emoji24]
O musze zrobic test, dziekuje za podpowiedz [emoji8]
Teraz kupilam zwykly chleb brazowy, zobacze jak on bedzie dzialal.
1,5h po jedzeniu odpuszcza mi to tragiczne samopoczucie. Chyba odstawie chleb. Chociaż do tej glukozy nieszczęsnej.
A Ty mialas cukrzyce w poprzednich ciazach?
Dzieki za przepis, mlodej bede robic.
 
reklama
O musze zrobic test, dziekuje za podpowiedz [emoji8]
Teraz kupilam zwykly chleb brazowy, zobacze jak on bedzie dzialal. A Ty mialas cukrzyce w poprzednich ciazach?
Dzieki za przepis, mlodej bede robic.
Nie Miałam w żadnej... Teraz jak na mnie na czczo glukoze mialam dosc spora bo 91 a zwykle kolo 70, w poprzedniej ciąży nawet 63. Wcześniej te zjazdy zrzucalam na tarczyce ale wyszlo wszystko ok. Wysle męża po glukometr dzisiaj, bo szczerze to mnie to mocno przeraziło. Przeszło całkowicie po 2 godzinach od jedzenia. A zjadłam dwie kromki chleba z serem.
 
Althea 100 lat :-)

Ja nadal z bólem brzucha. Na noc wzięłam furangine ale stwierdzam że to nie pęcherz. Wypiłem rumianek bylo przez chwilę lepiej ale teraz zaczyna od nowa :-( bardziej wygląda mi to na jelita. Przez ostatnie 2 tygodnie piłam wodę z cytryna. Na przeziębienie A potem bo lepiej mi po niej było i nie miałam mdłości. Byc może to ona spowodowała ten ból :-( zobaczę jak będzie jutro. Jak coś to nastawiam się na wizytę w szpitalu ale wolałabym tego uniknąć.
 
Nie Miałam w żadnej... Teraz jak na mnie na czczo glukoze mialam dosc spora bo 91 a zwykle kolo 70, w poprzedniej ciąży nawet 63. Wcześniej te zjazdy zrzucalam na tarczyce ale wyszlo wszystko ok. Wysle męża po glukometr dzisiaj, bo szczerze to mnie to mocno przeraziło. Przeszło całkowicie po 2 godzinach od jedzenia. A zjadłam dwie kromki chleba z serem.
Dobry pomysl z tym sprawdzaniem, nawet jakby wszystko bylo ok, czego Ci zycze.
Ja wlasnie zle sie czulam po jedzeniu a po ciastach w ogole. No i od kiedy mam diete to moja nadkwasota znikla, za to ostatnio zgaga sie pojawia. Ale mlody mnie uciska bo czuje. Daj znac, jak Ci sprawdzanie idzie.

A propo zgagi, szlyszlayscie ze podobno dzieci z wlosami bardziej to zgage powoduja? Z Julka mnie meczylo, ale jakos specjalnie owlosiona nie byla.

Laski z UK, ogladam dzisiaj tak na szybko bodziaki z baby event w asdzie. Nawet dosc sie dobrze wygaldaja, a takie duze paki sa po £9,5. Nie pamietam ile ich tam jest, ale wiecej niz 5 napewno.
 
Tego koncertu to Ci zazdroszczę. Ja miałam w planach dzisiaj jakieś wyjście bo dziś mam urodziny ale młoda od wczoraj z gorączka wiec nic z tego. W zamian posprzątałam u niej w szafie, zrobiłam przegląd jej ciuchów. Teraz jeszcze wypadałoby u mnie w szafie zrobić ale to może na drzemce, o ile dzisiaj w ogóle jakaś bedzie[emoji6]
Miałam sprzątać ale zepsuł mi się odkurzacz i jak na złość z każdego kata wyziera syf, a sprzątałam dwa dni temu[emoji19]


Jeden z plusów mieszkania w Niemczech jest taki, że tu nie ma przepychanek w lidlu. Mało tego można wszystko online zamówić.

Miłego dnia dziewczyny!!
Wszystkiego najlepszego!!! Sto lat :)
 
Althea 100 lat :-)

Ja nadal z bólem brzucha. Na noc wzięłam furangine ale stwierdzam że to nie pęcherz. Wypiłem rumianek bylo przez chwilę lepiej ale teraz zaczyna od nowa :-( bardziej wygląda mi to na jelita. Przez ostatnie 2 tygodnie piłam wodę z cytryna. Na przeziębienie A potem bo lepiej mi po niej było i nie miałam mdłości. Byc może to ona spowodowała ten ból :-( zobaczę jak będzie jutro. Jak coś to nastawiam się na wizytę w szpitalu ale wolałabym tego uniknąć.
A w jakiej skali ten bol brzucha? Od 10 do 0?
 
A w jakiej skali ten bol brzucha? Od 10 do 0?
Z lewej strony na dole więc to nie tak całkiem brzuch ale wczoraj to dałabym 10. Wyszykowalam się już na ip ale stwierdziłam że poleze i zobaczę jak będzie. Usnelam i spałam cała noc. Dzisiaj lepiej ale różnie raz mniej boli raz bardziej.
 
Dobry pomysl z tym sprawdzaniem, nawet jakby wszystko bylo ok, czego Ci zycze.
Ja wlasnie zle sie czulam po jedzeniu a po ciastach w ogole. No i od kiedy mam diete to moja nadkwasota znikla, za to ostatnio zgaga sie pojawia. Ale mlody mnie uciska bo czuje. Daj znac, jak Ci sprawdzanie idzie.

A propo zgagi, szlyszlayscie ze podobno dzieci z wlosami bardziej to zgage powoduja? Z Julka mnie meczylo, ale jakos specjalnie owlosiona nie byla.

Laski z UK, ogladam dzisiaj tak na szybko bodziaki z baby event w asdzie. Nawet dosc sie dobrze wygaldaja, a takie duze paki sa po £9,5. Nie pamietam ile ich tam jest, ale wiecej niz 5 napewno.
Zajrzę do asdy może dziś. Jak cie bardzo zgaga męczy to poproś lekarza o Ranitidine
Dozwolone w ciąży i mi diabetolog mówił że bezpieczne
 
Dobry pomysl z tym sprawdzaniem, nawet jakby wszystko bylo ok, czego Ci zycze.
Ja wlasnie zle sie czulam po jedzeniu a po ciastach w ogole. No i od kiedy mam diete to moja nadkwasota znikla, za to ostatnio zgaga sie pojawia. Ale mlody mnie uciska bo czuje. Daj znac, jak Ci sprawdzanie idzie.

A propo zgagi, szlyszlayscie ze podobno dzieci z wlosami bardziej to zgage powoduja? Z Julka mnie meczylo, ale jakos specjalnie owlosiona nie byla.

Laski z UK, ogladam dzisiaj tak na szybko bodziaki z baby event w asdzie. Nawet dosc sie dobrze wygaldaja, a takie duze paki sa po £9,5. Nie pamietam ile ich tam jest, ale wiecej niz 5 napewno.
@renisus ja nie wiem co to jest zgaga nie mam i nigdy nie miałam a synowie mieli tak bujne czupryny że szok, szczególnie drugi to miała takie włosy że nikt się nadziwić nie mógł. Na zamknięty wkleję foty.

Dzień dobry po południu :)
Ja też mam dzisiaj lenia , wczoraj posprzatałam i obiad z wczoraj też był więc laba ;) Na jutro też obiadu nie szykuję bo chłopcy do babci na cały dzień A mnie mąż zabiera w miasto na obiad i kino :D i tu mam problem bo nie wiem co chcę klasyczny obiad czy McDonalda ;)

@AjahiS mam nadzieję że to nic poważnego tylko jakaś niestrawność. Daj znać czy przeszło.
 
reklama
Dobry pomysl z tym sprawdzaniem, nawet jakby wszystko bylo ok, czego Ci zycze.
Ja wlasnie zle sie czulam po jedzeniu a po ciastach w ogole. No i od kiedy mam diete to moja nadkwasota znikla, za to ostatnio zgaga sie pojawia. Ale mlody mnie uciska bo czuje. Daj znac, jak Ci sprawdzanie idzie.

A propo zgagi, szlyszlayscie ze podobno dzieci z wlosami bardziej to zgage powoduja? Z Julka mnie meczylo, ale jakos specjalnie owlosiona nie byla.

Laski z UK, ogladam dzisiaj tak na szybko bodziaki z baby event w asdzie. Nawet dosc sie dobrze wygaldaja, a takie duze paki sa po £9,5. Nie pamietam ile ich tam jest, ale wiecej niz 5 napewno.
Spróbuję odstawić wszystko z wysokim indeksem. Do tego będę mierzyła, chociaż nie mam pojęcia absolutnie jak to wyglądać powinno po posiłku. I tak do tego 25 dociągne a potem zobaczymy co krzywa pokaże.
 
Do góry