reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Wizytę mam dopiero 17.01 wiec stąd moje obawy ponieważ do wizyty jeszcze dwa tygodnie...
Jeśli to Cie to bardzo stresuje, to idź do lekarza i upewnij się że wszystko w porządku. Ale tak jak piszą dziewczyny - albo zaczęły ustępować albo jak w moim przypadku poczekaj kilka dni na ich powrót (czego nie zycze). Z perspektywy czasu nie wiem dlaczego narzekalam na te 3 dni spokoju 😂
 
reklama
Witam, nieśmiało dołączę do Was :)u mnie termin na 17.07. Mam 30 lat i 5 letnią córkę. Od kilku dni czuję się zdecydowanie lepiej, mam nadzieję, że to magia II trymestru. Dwa dni temu miałam USG prenatalne, robiłam też test Pappa. Bobas absolutnie nie chciał współpracować, wiercił się i wypinał pupą. Lekarz kilka razy musiał stukać mnie sondą w brzuch żeby wymusić zmianę pozycji malucha i zrobić pomiary. Niby wszystko wyszło ok, ale trochę martwi mnie to, że tętno dziecka wynosiło 178. Lekarz wykonujący badanie powiedział, że to wyższe niż norma, ale nic nie znaczy, bo reszta parametrów jest w normie. Mimo wszystko zamartwiam się :( Jutro mam wizytę u mojego lekarza prowadzącego, mam nadzieję, że to tętno wyjdzie niższe, a tamto było wynikiem stresu.
Proszę też o dostęp do wątku prywatnego.
Pozdrawiam
 
Witam, nieśmiało dołączę do Was :)u mnie termin na 17.07. Mam 30 lat i 5 letnią córkę. Od kilku dni czuję się zdecydowanie lepiej, mam nadzieję, że to magia II trymestru. Dwa dni temu miałam USG prenatalne, robiłam też test Pappa. Bobas absolutnie nie chciał współpracować, wiercił się i wypinał pupą. Lekarz kilka razy musiał stukać mnie sondą w brzuch żeby wymusić zmianę pozycji malucha i zrobić pomiary. Niby wszystko wyszło ok, ale trochę martwi mnie to, że tętno dziecka wynosiło 178. Lekarz wykonujący badanie powiedział, że to wyższe niż norma, ale nic nie znaczy, bo reszta parametrów jest w normie. Mimo wszystko zamartwiam się :( Jutro mam wizytę u mojego lekarza prowadzącego, mam nadzieję, że to tętno wyjdzie niższe, a tamto było wynikiem stresu.
Proszę też o dostęp do wątku prywatnego.
Pozdrawiam
Dzieci bardzo nie lubią usg, ktg. Moja córcia zawsze się wierciła i kopała w głowicę. Myślę, że to tętno mogło być spowodowane stresem. Ja kupiłam detektor tętna i słuchałam serduszka co kilka dni, to mnie bardzo uspokajało.
 
Cześć dziewczyny 😊 Podczytuje Was prawie od początku. Jeżeli pozwolicie to z chęcią dołączę do Waszego grona 😉 Mam termin wyznaczony na 25 lipca. Jestem mamą dwóch chłopców 5 i 7 lat. Teraz nie ukrywam że marzy się nam z mężem dziewczynka, ale wiadomo jak dla większości z nas - najważniejsze żeby maluszek był zdrowy 🙂 Za dwa dni wybieram się na badania prenatalne.
Ja również bardzo proszę o dodanie mnie do wątku zamkniętego, zaczyna Was tu brakować.. podejrzewam że większość z Was przeniosła się na forum zamknięty 😉
 
Cześć, jestem nowa ale czytam Was od jakiegoś czasu i właśnie skończyłam nadrabiać zaległości. Termin porodu mam na 22lipca, a USG prenatalne (chce zrobić tylko samo usg) umówione na 20 stycznia, to będzie 13+7, czy to nie jest za późno? Nie było wcześniejszego terminu, ale jeśli miałoby to być za późno to może poszukam jeszcze gdzieś indziej, może gdzieś znajdzie się szybszy termin. Jak myślicie?
A, i również proszę o dołączenie do grupy zamkniętej. Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Cześć, jestem nowa ale czytam Was od jakiegoś czasu i właśnie skończyłam nadrabiać zaległości. Termin porodu mam na 22lipca, a USG prenatalne (chce zrobić tylko samo usg) umówione na 20 stycznia, to będzie 13+7, czy to nie jest za późno? Nie było wcześniejszego terminu, ale jeśli miałoby to być za późno to może poszukam jeszcze gdzieś indziej, może gdzieś znajdzie się szybszy termin. Jak myślicie?
A, i również proszę o dołączenie do grupy zamkniętej. Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
Z tego co ja się orientuję, to do 13+6. (P. S. ciąże liczymy 13+0 do 13+6, 14+0 do 14+6 itp 😉)
 
reklama
A ok, czyli jeżeli mam 13 tydzień i 7 dzień to wychodzi 14+0 tak? I raczej jest to już trochę za późno na to usg genetyczne... Postaram się w takim razie znaleść jakiś wcześniejszy termin.
 

Załączniki

  • 0C1199DD-48AF-4DB9-8836-7F246D88EA2B.jpeg
    0C1199DD-48AF-4DB9-8836-7F246D88EA2B.jpeg
    105,8 KB · Wyświetleń: 70
Do góry