reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Tak, ja miałam podwyżkę rzędu 20%, pracowałam do 8 miesiąca więc wcześniej się nie zorientowałam, a brałam sobie co miesiąc dzień l4 żeby mieć wolne w pracy w dzień kiedy jadę na badania..... Także no, trzeba znać przepisy, mądry polak po szkodzie 🙂
Kurczę to może przetrzymam do marca faktycznie, obliczy mi się wtedy na nowo. Mam prace tak czy tak w domu, bezstresowa wiec muszę to policzyć dobrze :D
 
reklama
Wczoraj miałam wizytę, ale maleństwo robiło różne fikuśne rzeczy np nóżkami wywijało rowerek ,ale nie pokazało co tam się kryje miedzy nóżkami 😁 więc musimy nadal czekac . A tak poza tym co polecacie na przeziębienie i na katar ? Mam okropny ból zatok , leci sama woda 😐
 
Wczoraj miałam wizytę, ale maleństwo robiło różne fikuśne rzeczy np nóżkami wywijało rowerek ,ale nie pokazało co tam się kryje miedzy nóżkami 😁 więc musimy nadal czekac . A tak poza tym co polecacie na przeziębienie i na katar ? Mam okropny ból zatok , leci sama woda 😐
dziewczyny tu kiedyś przepis na antygripin z grejpfruta... U mnie dziś brak czasu 🙈 oczywiście częściowo przez to że uciełam sobie drzemkę do południa 😅
 
Wczoraj miałam wizytę, ale maleństwo robiło różne fikuśne rzeczy np nóżkami wywijało rowerek ,ale nie pokazało co tam się kryje miedzy nóżkami 😁 więc musimy nadal czekac . A tak poza tym co polecacie na przeziębienie i na katar ? Mam okropny ból zatok , leci sama woda 😐
Na przeziębienie pije *spam* wcześniej jak byłam przeziębiona to pomógł, teraz też biorę bo mnie rozkłada. Tylko jeśli będziesz kupować to koniecznie w tabletkach bo saszetki do picia mają taki czosnkowo-malinowy smak 😫
 
U mnie dzisiaj kiepsko... boli mnie brzuch jak na okres I mega mnie to męczy, zastanawiam się czy to normalne? ponieważ, od 3 dni boli mnie mocniej, wcześniej to prawie wgl nie miałam takich problemów. Macie też tak?
 
Nie miałaś ani jednego dnia przerwy, masz regulamin wynagradzania? Tam może być info, że mimo iż odprowadzane są składki nie wlicza się do podstawy chorobowego

Teraz po 62 dniach przerwy naliczana jest nowa podstawa

Dokładnie tak, musi być 62 dni przerwy
Nie miałam ani jednego dnia przerwy. Nie mam regulaminu wynagrodzenia. Dopytam, pewnie istnieje.
 
Czy ktoś wie o co tu chodzi 😏 zmieniłam laboratorium i teraz żałuje prędzej mi pisało czy Ok czy nie a tego nie kumam 🤣🤣
Miałam w normalnym badaniu moczy jakieś Ziarniaki ++ ale nie czuje żadnego zapalenia czy coś.. moja Pani doktor kazała zrobić posiew moczu i jak będzie zły zadzwonić a tu taki wynik
0CD02999-2817-4A1C-95E6-FCF439546DD7.png
 
reklama
Do góry