reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama

A na pewno miałaś 12h bez jedzenia i picia słodkich płynów ?

Moja pierwsza glukoza na czczo uwaga uwaga - 101 ale jak się okazało bardzo pozno coś jadłam i piłam, a na badanie pojechałam jakoś o 6 rano

Powtórzyłam wynik i wyszło 86 po co najmniej 11h bez jedzenia i picia
 
A na pewno miałaś 12h bez jedzenia i picia słodkich płynów ?

Moja pierwsza glukoza na czczo uwaga uwaga - 101 ale jak się okazało bardzo pozno coś jadłam i piłam, a na badanie pojechałam jakoś o 6 rano

Powtórzyłam wynik i wyszło 86 po co najmniej 11h bez jedzenia i picia
Lekarz mi powiedział żeby zjeść coś lekkiego na kolację ok 20 i jechać rano oddać krew, bo długa przerwa nie jest wskazana, bo wtedy cukry też wariują.


Przy pierwszym pobraniu, nie zwracałam uwagi ile godzin minęło na czczo ale 12 napewno, bo wtedy przychodziłam po pracy i spałam, więc nie jadłam nic już po 18 . 🥺
 
ja też jestem po cc i też mam łożysko na przedniej ścianie (o ile to to samo 🤔) lekarz nic nie mówił że to źle więc ja nawet nie zagłębiam się w wujka Google bo szkoda nerw
Ja tez na przedniej ale na przedniej to nie przodujace, pytałam o to samo bo mi inny się pytał czy mam przdujace 🙈🤯 mój mnie uspokoił.ze daleko do tego
 
reklama
Lekarz mi powiedział żeby zjeść coś lekkiego na kolację ok 20 i jechać rano oddać krew, bo długa przerwa nie jest wskazana, bo wtedy cukry też wariują.


Przy pierwszym pobraniu, nie zwracałam uwagi ile godzin minęło na czczo ale 12 napewno, bo wtedy przychodziłam po pracy i spałam, więc nie jadłam nic już po 18 . 🥺

No to widzisz, co lekarz to inaczej, o czym już się zreszta przekonalysmy tu w wielu kwestiach.🤷🏽‍♀️ ile lekarzy tyle opinii
 
Do góry