reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

No właśnie też nie dostałam po jakiś szczególnych zaleceń .Od wczoraj dużo leżę i odpoczywam w zasadzie cały czas ,troszkę czułam wieczorem brzuch więc wzięłam nospe .Przez 5 dni przed zabiegiem też miałam przyjmować nospe i magnez .
mi nic nie mówili ale czytałam ze nospa rano przed
 
reklama
Cześć dziewczyny😉 chciałam się zapytać jak wygląda u Was sprawa z l4, planujecie kiedy przejść?. Mnie szef pyta kiedy przejdę na l4 bardzo chce wiedzieć , a ja nie wiem co mu powiedzieć... w sumie nie czuje się najgorzej, ale szybko się męczę i ostatnio mam sporo stresu w pracy.
Ja juz informowałam w pracy ze zamierzam isc na l4 od końca lutego/ początku marca. Wolalam uprzedzić zeby na spokojnie przekazać swoje obowiazki
 
Cześć dziewczyny😉 chciałam się zapytać jak wygląda u Was sprawa z l4, planujecie kiedy przejść?. Mnie szef pyta kiedy przejdę na l4 bardzo chce wiedzieć , a ja nie wiem co mu powiedzieć... w sumie nie czuje się najgorzej, ale szybko się męczę i ostatnio mam sporo stresu w pracy.
Ja idę w lutym, ale tylko dlatego ze na l4 dostaje więcej niż bez l4 bo wliczają wszystkie dodatki .
 
Jak wyglądają Wasze karty ciąży? Mi na pierwszej wizycie lekarz dał taka jakby teczkę (a4) i po każdej wizycie dostaje nową kartkę z opisem i zdjęciem, tam są wszystkie dane odnośnie który tydzień, dane dzidziusia z usg, lekarz dopisuje wyniki ostatnich badań, jakie mu dostarczyłam, moja waga i ciśnienie, zalecenia itp.
W tej teczce tez trzymam wszystkie wydrukowane wyniki z laboratorium włącznie z grupa krwi (która potwierdziłam już, bo jakiś czas temu o to Was pytałam 😊)
Jak to wyglada u Was?
Ja mam taka książeczkową. Zrobiłabym zdjęcie i pokazała ale dane i publiczny wątek. Do tego dostałam taka teczkę z przegródkami i tam zbieram wyniki badań i zdjęcia usg
 

Załączniki

  • 20230118_142832.jpg
    20230118_142832.jpg
    969,3 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry