reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja tez nie 🤯🙈 My zdecydujemy się na model od muuvo (czy jakoś tak) bardzo fajny i wygodne składanie od razu nosidełko do samochodu. Jak ktoś ma swój wzór to nawet dłużej się czeka 😆 ale ja nie będę wymyślać tylko kolor, oczywiście można dostać od ręki ale to wózki wystawowe tylko
 
reklama
Ja tez nie 🤯🙈 My zdecydujemy się na model od muuvo (czy jakoś tak) bardzo fajny i wygodne składanie od razu nosidełko do samochodu. Jak ktoś ma swój wzór to nawet dłużej się czeka 😆 ale ja nie będę wymyślać tylko kolor, oczywiście można dostać od ręki ale to wózki wystawowe tylko
Dobrze wiedzieć dzięki 😀
 
Ja tez nie 🤯🙈 My zdecydujemy się na model od muuvo (czy jakoś tak) bardzo fajny i wygodne składanie od razu nosidełko do samochodu. Jak ktoś ma swój wzór to nawet dłużej się czeka 😆 ale ja nie będę wymyślać tylko kolor, oczywiście można dostać od ręki ale to wózki wystawowe tylko
Nie każdy fotelik z zestawu 3w1 spełnia normy bezpieczeństwa w kwestii wożenia dzieci. Fotelik powinno się dopasować do samochodu przede wszystkim i do dziecka
 
Nie każdy fotelik z zestawu 3w1 spełnia normy bezpieczeństwa w kwestii wożenia dzieci. Fotelik powinno się dopasować do samochodu przede wszystkim i do dziecka
Fotelik wybieramy osobno plus bazę do auta wszystko nam wytłumaczyła ta Pani 😁 inaczej się nie da zakupić musi być dopasowany do auta przynajmniej w tym sklepie
 
O dziewczyny @AlaMakota0220101 i @Mummy2synow to może macie jakaś listę potrzebnych rzeczy takich totalnie koniecznych, które się przydają. Bo w moim przypadku to pierwszy bobas i jestem normalnie jak we mgle w ilości tych rzeczy 😀
Podstawa nie zasypywać się ubraniami 😂😂 dla mnie na dzień dzisiejszy body plus spodenki..
Nie żadne pajacyki, kaftaniki i inne pierdy.
Dla mnie w upalne dni rewelka były pieluszki bambusowe - okrywałam młodego w samych krótkich podziałach lub samym pampersie jak były upały (rodziłam w czerwcu i lipcu)
Napewno laktator elektryczny.. nawet jak się nie chce za długo karmić.. jak przyjdzie zastój itp super pomoc.
Moim nowym odkryciem (jestem fotografem) które fotografowałam dla jednej lokalnej firmy jest gniazdko z materacem.. tylko nie to klasyczne gniazdko kokonik -
To akurat ma uchwyty i stabilny materacyk od dołu super jak dziecko śpi z Wami w łóżku / lub na wyjeździe i zwłaszcza w łóżeczku.
Dziecko mając mniej swobody - układane ciaśniej czuje się bezpieczniej i nie lata po całym łóżeczku.. ;-) aaa i baza do foteliku do siedzonka samochodowego - petarda! Nie trzeba jak wariat zapinac tych złośliwych pasów tylko robisz klik i masz..
Pewnie jest milion innych rzeczy ale to tak na szybko 😂😂

Zdjęcie to te gniazdko które opisałam
 

Załączniki

  • 14383783-0ABE-4DAB-9529-16EF62B23305.png
    14383783-0ABE-4DAB-9529-16EF62B23305.png
    181,7 KB · Wyświetleń: 58
Kochane mamuśki jak kupujecie wózek skupcie uwagę głównie na spacerówkę - nie na gondole :) ona jest na 5-6 miesięcy. A spacerówka na min 2 lata. Dla mnie ważny był jest i będzie ślimakowa buda taka która podczas spania dziecka zakrywa wszystko :-) kuzynka kupiła na pokaz wózek i nawet jak wiało nie mogła z małym iść na spacer tylko uciekała do domu
 
reklama
Do góry