reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

A ja słyszałam, że spirale za bardzo nie chronią przed ciążą.:sorry2: -Tak mówiła moja gin. -że nawet dość często są przypadki ciąży, pomimo spiralki.:dry::baffled:

A my od czasu do czasu używamy gumek. Od czasu do czasu, bo jakoś moje libido (podobnie jak u Jasminy) ostatnio podupadło.:dry: Ale to chyba zmęczenie powoduje brak chęci na igraszki.:sorry2:
Chyba u kazdej z Nas libido spadlo ze zmeczenia mnie tez dopadla ta handra:dry::dry:biedni ci nasi faceci:-p ale nie ukrywam wolalbym zeby juz wszystko wrocilo do normy ...:tak::-p

Ja tez znam kilka przypadkow ze spiralka,...a to ciaza pozamaciczna, a to dziecko sie urodzilo ze spiralka w glowce,,,:-(a to ze nie dziala a ze na zawsze kobieta stracila plodnosci ....:dry::baffled:i takie dziwne sytuacje sie zdarzaja owszem nie u kazdej kobiety ale sa takie przypadki , u mnie w rodzinie np. nie przyjela sie , kobieta krwawila, mdlala, slaba byla i musiala wyjac ...:sorry2:
 
reklama
Moja kuzynka ma założoną spiralę,taką na 5 lat.Dla mnie najgorsze jest to,że gin zakłada ją podczas @,bleeeee,brrrrrrrrr,fujjjjjjjjjjj.Po założeniu kuzynka mocno krwawiła i woda zaczęła jej się odkładac w organizmie,efektem czego było opuchnięcie całego ciała.Na opuchliznę learz przepisał jej tabletki antykoncepcyjne:baffled::dry:.
 
Asiulinka - Przepraszam nie chcialam ale jestem szczera i mowie to co najgorsze moze sie zdarzyc ale nie koniecznie ,za to Moja mama cale zycie uzywala tylko spiralki ....:tak:i nigdy nic jej nie bylo i nie miala zadnej nie chcianej ciazy :no:

Marta - to nie miala fajnie :-(
 
Buziaczku nie przepraszaj, tylko żartowałam.:tak: Wiadomo, że wszystko ma swoje dobre jak i złe strony. I zawsze znajdzie się zwolenników i przeciwników.:blink:
 
Dzieki dziewczyny za opinie odnośnie spirali-szczerze to jestem przerażona tym bardziej że nie daje to 100% pewności a na tym najbardziej mi zależało Myślę jednak że standardowo pozostaniemy przy "gumisiach":-D:-D:-D
 
kurcze jakie my wszyskie zabezpieczone po zęby bo rzadna lipcowa mama nie zaszła w drugą lub niektóre w trzecią ciąże.:-)
 
Jak się czują mamusie które rodziły siłami natury i były nacinane?
Bo u mnie jest już super, blizna przestała być czuła na dotyk, i wogóle jak by jej nie było! :tak:.Bardzo mnie to cieszy bo jeszcze pare miesięcy temu nie było tak różowo:baffled:
 
Jak się czują mamusie które rodziły siłami natury i były nacinane?
Bo u mnie jest już super, blizna przestała być czuła na dotyk, i wogóle jak by jej nie było! :tak:.Bardzo mnie to cieszy bo jeszcze pare miesięcy temu nie było tak różowo:baffled:
Ja czuje sie bardzo dobrze zapomnialam co to ciaza i dolegliwosci po ciazy ...ale na nastepna ciaze bym sie jeszcze nie zgodzila bo nie jestem silna psychicznie na nia :-p
 
reklama
Buziaczku ja myślałam ze jestem,ale jednak nie miałam do końca racji... Szczerze mówiąc to bardzo się boję drugiego dziecka i tych wszystkich myśli... Chyba miałam jednak depresję poporodową-teraz to widzę z perspektywy czasu...:-:)-:)-(
 
Do góry