reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

Julkowa niestety prawka ja też nie mam, myśle o nim ale najpierw chcem ze szkołą rzobić porządek, a potem się za nie zabieram bo musze mieć bo niebęde M ciągle prosić (bo On nigdy czasu nie ma) a samochód też chcem swój.

Ja byłam na kontrolce u gina i wszystko super. Jestem zadowolona.
 
reklama
To przygotuj się na to że i tak Ci jeszcze przybedzie dopiero połowa ciązy. Ja przytułam prawie 20 kg a dziś nie ma śladu po tym, także nie przejmuj sie wagą ciesz się swoim stanem, w końcy to najpiękniejsze co może spotkac kobietę.
 
Wiecie co,no nie mogę sobie z nimi poradzić!!! Są dosłownie wszędzie! Przytyłam w ciąży 22kg i mam na całym brzuchu rozstępy! Na nogach,piersiach... smarowałam się w czasie ciąży różnymi kosmetykami,ale nie dało to rezultatu!!! I po tym doświadczeniu wiem,że rozstępy jak mają się pokazać to się pokaża a nie zależy to od kremów... Ale co ja mogę zrobić by ich nie było?????Piszcie...
drogie koleżanki rozstępy są i będą i musimy sie do nich przyzwyczaic..Ja mam na calym ciele ( uda posladki,biodra,piersi i nawet ponizej kolan)moge zapomniec o krutkich spodenkach. spudniczkach a nie mowiac o stroju kompielowym..Mam z tego powodu straszne kompleksy, i nie nawidze swoje ciala ,prubowalam roznych kremow ale bezskutecznie , nawt teraz uzywam kremu REJEN ale zadnych efektow nie widac.jedynie co mi sprawia radosc to dwojka moich kochanych coreczek.... a rozstepy.... NO CÓZ ...........POZDRAWIAM
 
A ja jak przestałam karmić wypróbowałam krem eveline slim 3d coś tam przeciw celuitowi i rozstępom i wiecie jakby zbladły i się spłyciły. Tzn widać tylko je troszkę na brzuchu ale jak stwierdził mój mąż trzeba się przygladać także polecam
 
Do góry