reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witajcie.

maqnio, u mnie noc podobna, ledwo żyję, z tym, ze Mati teraz też nie śpi... Do tego straszny upał, nie mogę z nim wyjsć, wiec będziemy się kisić w domku.

Dziewczyny, Mateuszkowi zaczął się chyba okres kolek i w zwiazku z tym mam prośbę - nie mam czasu przeglądać całego forum (nie mam czasu nawet śanidania zjeść i zębów umyć :), podzielcie się więc sprawdzonymi sposobami na kolki. Wiem, ze jest sab simplex - ale czy pomaga? Gdzie go kupić? Co jeszcze?
Spimy po 2-3 godz. na dobę, ale najgorsze jest to, że Maluszek tak strasznie cierpi. HELP!

Miłego dnia!
 
U mnie tez kolki. Czuje sie taka bezradna i zdolowana. Nie wiem dziewczyny jak Wy to wytrzymujecie ale ja padam :-( maly ma kolke tak od 3 w nocy do rana. Potem jest wycienczony ale i tak do 12 nie moze zasnac..

Dziewczyny na diecie co wy jecie? Bo ja juz sama nie wiem co wywalic.. jem chleb jasny robiony w domu, ziemniaki, kasza, ryz, gitowana ryba i indyk, ser zolty (bez laktozy) i wedlinka. pije lekka herbate slodzona brazowym cukrem, wode i sok..

Lece bo sie budzi..
 
sunset jak to powiedziala moja polozna-kolki byly sa i beda i jedzenie nie zawsze ma z tym cos wspolnego. Trzeba to przeczekac, chociaz wiem ze latwo mi mowic, bo moja mala narazie (odpukac i tfu tfu:p) kolek nie ma. Raz tylko ja wyraznie brzuszek bolal to jeszcze troche i plakalabym razem z nia! Straszne tak patrzec jak dzieciaczek cierpi. Nam pomogl delicol.
 
mondy, sunset kochane skad ja to znam, tez spałam po 2-3h na dobe, teraz jest coraz lepiej, ale w dzien nadal kiepsko, poprawily sie nocki odkad niunia sama usypia. co do kolek to ja podaje sab simplex i u nas swietnie sie sprawdza!! niestety nie jest dostepny w polsce, mozna go kupic w niemczech a i w necie jak poszukasz to na pewno go znajdziesz. z polskich leków - polecam delicol, tez nie zle dziala, a poza tym stary sposob - duzo ciepla na brzuszek i przykladaj ciepła pieluszek - przeprasuj zelazkiem, poza tym cieplutkie kapiele, poodzenia !!!!!
 
Kolki to tragedia i dlamamy i dla szkraba i ja bym zrobiła wszystko żeby maluchowi ulżyć i jesli pomagałoby wożenie autem to tez bym woziła. U nas jak u maqnio sa simplex robi swoje.
Mila spi spokjnie a ja dzis za to czuję się fatalnie, głowa mi peka i oczy pieka, niby spałam w nocy a zasypiam na stojąco, na dodatek kręci mi się w głowie, może mam anemie od tej diety cholernej.
 
u nas dziala odkurzacz maly przestaje plakac i usypia chociaz 2 raz nie pomoglo ale mozna sprobowac:tak:
SAB SIMPLEX krople suspensja 30ml tu mozna zamowic sab simplex
Milego dnia uciekam baswic sie z malym poki tej cholernej kolki nie ma
chcialam spr czy wystarcza mi pokarmu odciagnelam maly wypil 130 i jeszcze ciagnie cyca:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
wisienka on w dzien je co 2 godz czasami czesciej ale zdarzaja mu sie tez przerwy 4 godz raz na jakis czas, kurcze moze jednak cos z moim mlekiem jest cos nie tak bo on tez nie jest wielkoludem ma jakies 4600 a moze faktycznie tak szybko trawi ze mleko przelatuje przez niego tak jak lekarka mowila:confused: nocy wstaje 2 razy raz po 4 godz pozniej 3 i wstaje tak o 6. Teraz najedzony lezy i gaa do karuzeli;-)
A moze mala lubi przyulac sie do cyca?:-)
 
Do góry