reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Miczka, wszystkiego najlepszego imieninowo!

Emka, witam w Polsce. Tak sobie myślę, że obecność Twoja i siostry i Waszych maleństw do dla Mamy największe wsparcie w tej chwili....

Wisienka, mam nadzieję, że dzisiejsze ćwiczenia będą wspaniałą zabawą dla Mili....

a Mateusz wczoraj po raz pierwszy złapał grzechotkę i się nią bawił.... a dziś trzymał gryzaka i wsadzał go sobie do buzi..... od tygodnia walczę z kciukiem w buzi.....

a za to mi się dziś okres zaczął.... :( a myślałam, że będę miała spokój jeszcze przez kilka tygodni.... :(

wczoraj zjadłam sernik z malinami, a Mateusz spokojnie przespał noc bez bąków, tzn bąki były, ale bez zatorów....! :) więc spokojnie zaczynam więcej produktów wprowadzać tylo w ograniczonych ilościach....

A dziś na obiad rybka prosto znad Zegrza - Marek pojechał, niby, że po rybę, a wogóle to chciał się na motocyklu przegonić... :)

Miłego weekendu życzę, bo zapowiada się słonecznie!
 
reklama
Balkan Czarek też dzisiaj się przegoni. Nawet zapytał czy może na 3 h wyjechać z kolegami:szok: Niby z ciężkim sercem się zgodziłam;-) Ale po tych wszystkich remontach należy mu się chwila odpoczynku. Ja i tak przyspawana do Krzysia to sobie z synkiem w domku posiedzę. Dzisiaj wpadłam do lumpa i kupiłam 1,5 kg ubranek , w tym 3 śliczne koszule i sztruksy:-)
Wisienko uporacie się z tymi ćwiczeniami. Z twoją konswkwencją i energią jestem o to spokojna.
Emka a może nad morze masz bliżej???
Miczka kawkę to już lecę zaparzać w twojej intencji:-) Na razie bezkofeinową
 
Hej:-)
U mnie dziś dzionek już lepszy:-) Położyłam się wcześniej spać, może nie jestem całkiem wyspana, ale jest nieźle. Byliśmy na spacerze, zapisywaliśmy Łukaszka na angielski. Zrobiliśmy zakupy, posprzątałam trochę, poprałam. Zjedliśmy obiad. Zaraz biorę się za szarlotkę i pstrągi w ziołach prowansalskich na kolację. To, co dziś zrobiłam to na razie kropla w morzu potrzeb, ale już jest nieźle:-) Wreszcie mam wrażenie, że coś poszło do przodu. No i z małżem już ok:-)
Miczka Najlepsze życzenia imieninowe!:-)
Psocia Z Dawidkiem na pewno będzie dobrze. Przecież ile może na Was spadać? *
Wisienko No to wspaniale, że taka profesjonalna rehabilitantka Wam się trafiła. Trzymam kciuki, żeby Mila dobrze znosiła te ćwiczenia.
Emeczka Jak miło Cię widzieć! Super, że jesteście w Polsce. Współczuję Ci wszystkich przeżyć. Najważniejsze, że jesteś razem z córeczką, bo ja sobie nie wyobrażam zostawić Stasia choćby na 1 dzień. Uściski!
Dodi hop hop! Gdzie jesteś?;-)
 
Cześć wszystkim!
Trzymam kciuki za wszystkie maluszki z problemami. Na pewno wszystko będzie dobrze !!!! Połowa sukcesu to pozytywne myślenie (wiem coś o tym).
Mój mały skończył już trzy miesiące !:-) Dostaje już soczki po których robi meeega kupki :-D Odkryłam jeszcze jeden sposób na bolący brzuszek-kładę małego w wózku na pleckach a pod nóżki podkładam mu złożonego na pół jaśka. Bączki wychodzą jak najęte :-D
Majluj byłam wczoraj w Twoim mieście. We wtorek znowu będę :-)
 
Witam weekendowo:)

Wisienka super, że tak trafiliście:)

A u nas po raz kolejny kupka z krwię:( Zobaczymy co na to powie lekarz w poniedziałek... Ale jak znowu to zbagatelizuje to chyba jeszcze na potwierdzenie się gdzieś prywatnie wybiorę... No i odkąd podajemy małej lek butlą to po pierwszej dawce zrobiła jej się jakaś awersja do butli. Normalnie jak tylko ją dostaje to ryk więc lek podajemy kroplomierzem... Ciekawe czy to przez to bo podobno jest bezmakowy... A miałam dzisiaj korzystając, że mąż jest w domu sprawdzac cały dzień ile pokarmu sciągnę i ile ona z tego wypije a tu nic z tego skoro nie ma szans na to, żeby cokolwiek z butli wypiła... :( Jakieś pomysły na pozbycie się tego problemu??
 
Witajcie :)
Ale dzisiaj piękna pogoda, spędziliśmy kilka godzin na spacerze... A teraz Mati wisi na cycuszku, dzisiaj znowu dopadły go kolki i uspakaja się przy mleczku.

psotka, dziękuję, na pewno dam znać, trzymam kciuki za Twojego synusia, musi być dobrze!
konwalianka, dzięki, to mnie pociesza, na razie Mati daje sobie radę z tą wadą, jednak trzeba obsrwować i w przypadku pogorszenia - operacja. Zawsze jest jednak nadzieja, że dziurka się zasklepi i wierzę, że u nas tak będzie. Nie dopuszczam innej myśli.
basieniak, a moze sprobuj innej butli lub chociaż innego smoczka? Mateusz też nie ze wszystkich chce pić, nie cierpi tommy tippee, z innych pije bez problemu.
 
Mondy generalnie to już sporo jadła z tych butelek i nigdy nie było problemu. Tyle, że miałam jedynie smoczki 0+ więc kupiłam takie 1+ i 3+ ale to też nic nie dało:(
 
reklama
Witam ja dzis na chwile ciagle cos mialam do zrobienia a i tak sie nie wyrabiam, wlasnie wrocilismy z konfercencji przed chrztem kazdy musi odbyc, maly byl z moja kolezanka i je chlopakiem naszczescie nie plakal:-D
Wisnienka ciesze sie ze tak dobrze trafilyscie
Posta dziekuje moze tu cos znajde bi juz trace nadzieje, mam nadzieje ze chrzest u Was udany;-)
Emka trzymajcie sie;*
Basieniak a co podajesz moze dicoflor?moj maly mial i nic mu to nie dalo a ten lek mozna podawac w mleku moze tak zechce, ja probowalam i jest bezsmakowy
Miczka najlepszego;*
 
Ostatnia edycja:
Do góry