reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Młodej wczoraj się zaczął katar. W nocy oddychać nie mogła, ale zapodałam cebion, nasivin i oczywiście tortury fridą. Mam nadzieję, że na katarku się skończy.

Dodi, u nas nie było alko. Jestem zdania, że na imprezach dla dzieci czy okazji ich święta picia nie ma :-p
Corin, ja na imprezy na szybko robię faszerowane pieczone ziemniaczki lub zapiekankę w rękawie (ziemniaki, marchewki, brokuł, pierś). Robi się szybko, smacznie i nie drogo.
Kanwalijka, co do teściowej, dobrze Kkasiulka napisała ona uważa Twoją diete i problemy Tymcia za czyste fanaberie. Podejrzewam, że chciała udowodnić swoją rację. Niestety a tym ucierpiał Tymuś. :-(

Neurologa my mamy dopiero 12 grudnia.

BTW, dziewczyny wiecie może gdzie warto zamówić Fotokalendarze? Chce teściom zrobić na świeta, a ego jest tyyyle, chce jakiś sprawdzony.

Kkasiulka, majonez z biedro moim zdaniem lepszy niż winiary :tak:;-)
 
reklama
danuska fajny pomysł z tymi kalendarzami więc się przyłączam:)
Mateuszkowa jakie naklejki?? Ja ciągle się zastanawiam i nawet mam wybrane ale ciągle mi kasy szkoda...
 
Hej:-)
Ciekawe ile Staś da mi napisać. Siedzi ta moja kwoczka na rękach i wpatruje w monitor:-D
Corin ja na takie przyjęcia robię makarony. Carbonara albo farfalle pieczarkami i piersią kurczaka. Szybkie i smaczne.
Konwalianko, Basieniak gratulujemy udanych wizyt! No i kupy Tymciowi:-D

Właśnie, Staś też robi coś ciekawego na brzuszku. Nóżki raczkują do przodu, a rączki jeszcze nie. Wygląda wtedy jak gąsienica:-D
 
BTW, dziewczyny wiecie może gdzie warto zamówić Fotokalendarze? Chce teściom zrobić na świeta, a ego jest tyyyle, chce jakiś sprawdzony.

Kkasiulka, majonez z biedro moim zdaniem lepszy niż winiary :tak:;-)

Kalendarze robiłam u kilku sprzedawców i zawsze było OK, tylko pytaj o jakość papieru.
Majonez mogę polecić z zupełnie czystym sumieniem.

Konwalijka - a widzisz...;-) całe życie się człowiek uczy ;-)
 
asica - no to brawo dla meza ;-) co ma dzidzius miec mniej???!!!! wealczys trzeba o swoje :)
basieniak - zamowilam na allegro taki pociag z postaciami kubusia puchatka ( rozm 1mx2m ) i do tego jeszcze pare mniejszych dostalam - chmurki, trawke, motylki takie drobnostki zeby razem calosc stworzyc :) jak maz przyjdzie to zabieram sie za wyklejanie sciany :D
a z tym neurologiem to przynajmniej macie spokoj i sie nie denerwujecie, moze ja tez poprosze moja pediatre zeby nam dala skierowanie..?? hmm..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej kochane,
my sie meldujemy. maly byl fantasyczny wczasie lotu. mam malego podroznika. reszte wam opisze jak wroce. u nas wszystko ok. mam nadzieje ze u was wszystko wporzadku. buziamy mocno i tesknie za wami.
 
reklama
Do góry