reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
czesc kochane laseczki !!!!!!!!!!!!!
dzieki za takei prze ogromne zainteresowanie cudowne jesteście :tak::tak:
tej Ablacji robic mi nie beda bo to zaduze obciazenie bo by musieli mi przez obie nogi wkładac te cholerne elektrody bo raz ze niewiedza z ktorej strony mam te skurcze to dwa maja problem bo nie stety nie moga stwierdzic czy sa to komorowe czy nadkomorowe
wiec narazie mam brac leki ale za miesiac musze isc do docent Degant tej od serduszka dzidzi bo nie moge przez cała ciaze go brac bo moze wystapic zly przeplyw przez łozysko :-:)no:
i bede miec znowu Holtera i zobaczymy ale raczej napewno cesarka mnie nie ominie ale tym sie akurat najmniej martwie
no to chyba wszystko co pamietam :tak::tak::tak::tak:
 
Nikita, pewnie, ze jestesmy cudowne;-)

Kochana, nie martw sie, na pewno bedzie dobrze, jestes pod dobra opieka.
Juz niedlugo bedziesz tulic synusia, a my bedziemy Ci zazdroscic:)

Pozdrowionka dla calej Rodzinki.
Dbaj o siebie:)
buziale!!!!!!!

I odzywaj sie tu czasem, bo sie zamartwimy!
 
reklama
Do góry