reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

  • z pierwotnej, uakyualnionej listy

    Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

    Głosów: 22 75,9%

  • Wszystkich głosujących
    29
ciesze się że dostałam karteczki...i nie ważne czy jest to 12,22 czy 33 wszystkie karteczki są śliczne i wsprawiły wielką przyjemnosć mojemu dziecko.....i myśle że sprawiły każdemu dziecku które je otrzymało..
:-D :-D :-D :-D :-D :-D


i tylko o to w tej akcji chodziło - najważniejszy był uśmiech moich maluchów jak otwierały i czytały karteczki (oczywiście musieli to robić obaj :) )
 
reklama
Mokkate jeśli możesz przeczytaj moją wypowiedź raz jeszcze :Napisał karolkaz
Ja jakoś tez jestem zdziwiona przebiegiem akcji karteczkowej...:-( :-( ale też dziwne może być że niektóre mamy się deklarowały że nie biora udziału i dostały kartki (nie od wszystkich) i odesłały karteczki ...dziwne to :-( :-( wiem że to życzliwośc i podziekowanie...ale mimo to i tak dziwnie


gdzie jest tu jest ocena kogokolwiek....mam wrażenie że uprzedzona jesteś do mnie nieco.....ale zakończmy ten temat już...cały czas tylko się dziwie..i nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i Nikogo nie oceniam.......cały czas to podkreślam....i mało tego nie wskazałam Ciebie w tym poście (który cytuje) presonalnie ...dla mnie to jak mnie traktujesz przykre jest .
 
Karolka- ja nie miałam na myśli cytowanego przez Ciebie posta, tylko te które skasowałaś....

Do nikogo nie jestem uprzedzona..... I to nie ja naskoczyłam na Ciebie, więc o co Ci chodzi z tym traktowaniem?????
 
Karolka- ja nie miałam na myśli cytowanego przez Ciebie posta, tylko te które skasowałaś....

Do nikogo nie jestem uprzedzona..... I to nie ja naskoczyłam na Ciebie, więc o co Ci chodzi z tym traktowaniem?????
Ten który skasowałam to własnie ten który Ty zacytowałas
Mokkate mam prośbe choć ten problem przeniesiemy na priva ..i wyjasnimy sobie problem...po co inne dziewczyny mają być zanudzane przez nas...
Wysłałam do Ciebie już dwa posty na priva .......
 
Ohoho dziewczy jak tak bedziecie sie klocic o te karteczki to nikomu juz nie beda sprawiac tyle radosci a po co takie cos:confused:lepiej zeby miec mile wspomnienia prawda i niezla pamiatke:-)
 
Ja jeszcze a propos karteczek dla Mam - jeśli któraś z Was chciałaby podać stosowne daty do naszego kalendarza to bardzo proszę przesyłać mi na priv.

Co prawda nadal nie piszę na forum, ale kalendarzem w dalszym ciągu będę się chętnie zajmować, tak więc serdecznie zapraszam...
 
dziewczyny - dla czytelności potwierdzeń oddzieliłam zbiorowe potwierdzenia do osobnego watku - który przykleiłam u góry.

tam możemy edytować swoje podziekowania

mam nadzieję że tak Nam bedzie czytelniej (bo mi tak) - jakby co prosze o uwagi na PW - dostosuję się

ale będę tam pilnowała porządku - jeden post - jedna mama - zbiorczo i czytenie :-)

wszystkie komentarze - zapraszam tutaj :)
 
reklama
Ohoho dziewczy jak tak bedziecie sie klocic o te karteczki to nikomu juz nie beda sprawiac tyle radosci a po co takie cos:confused:lepiej zeby miec mile wspomnienia prawda i niezla pamiatke:-)

Święta prawda!!! Ja już mam duuuuży niesmak....... :-(
Zaczynam żałować, że w ogóle podziękowałam za kartki...:baffled: :baffled: :baffled:
No trudno...:-( :-( :-( ....
 
Do góry