reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

  • z pierwotnej, uakyualnionej listy

    Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

    Głosów: 22 75,9%

  • Wszystkich głosujących
    29
mokkate: dla mnie slowo "dziwne" oznacza cos innego od normy, czyli jest cos normalne i jest cos dziwnego (czyli nienormalnego) ale nie w znaczeniu pejoratywnym. raczej ludzie potocznie uzywajac tego slowa czesciej uzywaja go a znaczeniu pejoratywnym (negatywnym), ale mi sie wydaje ze slowo "dziwne" mozna rozumiec jako cos np. zachowanie inne niz mozna sie spodziewac w danej sytuacji, ale nie jako zle, tylko inne.
nie wiem czy to wyjasnilam dostatecznie dobrze. :confused:

azik: ja nie jestem na biezaco na forum.niestety. a co do postu benity, mozliwe ze cos pisala, nie wiem, nie czytalam. bo jesli chodzi o te akcje to spodziewalam sie jakis postow na ten temat w tym watku. ale tu nie chodzilo o te ktore pisaly ze sie opoznia (ktos tez o tym juz wspominal) ale o to ze wlasnie zero wytlumaczenia, nic. w ja pomyslalam tez ze moze do takiej mamy moja karteczka nie doszla, wiec moze sie na mnie obrazila i nei wyslala tez do nas. bo moge tak pomyslec skoro zadnej informacji nie doastalam. tak?
 
reklama
już to dzisiaj pisałam

ja bym sie baaaardzo źle poczuła gdyby ktoś napisał mojego nika / moje imię na czarnej liście

umiem czytać i widzę do których dzieciaczków dotarły moje karteczki - jak mnie nia ma na liście to się interesuję tym faktem no bo coś się musiało stać po drodze z moją karteczką dla smyka

ja sam nie mam zielonego pojęcia od kogo nie dostałam kartki - ciesze się tym co mamy, a nie tym czego nie mamy

Dlatego, że nie jestem wzupełnie na bieżąco na BB, ani nie mam pojęcia co sie stało z kartkami - w żaden sposób imiennie nie zaznaczam tego - bo JA OSOBIŚCIE paskudnie bym się czułą gdyby ktoś mnie wymienił poblicznie, zamiast dac mi bezpośrednio info np na pw, czy @ czy gg. i w żaden sposób nie zastanawiam się dlaczego mama XXX (tu wpisane imię - tak jak w niektórych postach) mimo że deklarowała się nie wysłała mi kartki - mimo że obiecała...

nie mam pojęcia co się dzieje z mamą, z poczta, z kartką - więc nie dochodze tego publicznie

i tylko to mnie boli - więc tu prośba - gdyby moje karteczki do kokogolwiek nie dotarły - to niech zastanowi się ta osoba w jaki sposób może mi to powiedzieć - czy wywiesić moje imię / nicka na "czarnej liście" czy napisać pw, czy 2 czy wiadomość na gg

i niech zastanowi się SAMA w jaki sposób ONA chciałaby być o tym powiadomiona - czy czytając o tym na czarnej liście, czy po prostu w pw... a zreszta każda z nas czytać potrafi i wie do kogo dotarły karteczki (przybajmniej od tych mam które o tym poinformowały w podziękowaniach)

jest mi potwornie smutno
gdyż zamiast cieszyć sie tymi przepieknymi kartkami robi sie piekło - dobrze ze nasze dzieci o tym nie wiedzą - tyle dobrego

tak jakbym była na jakiejś licytacji

no i nadal nie wiem co jest dziwnego w tym że ktoś wysłał komuś kartkę a nie był na liście, czy był...

dziw - 1. rzecz dziwna, zdumiewajaca; niezwykla historia; 2. zdziwienie, podziw
to ze słownika

więc jeżeli nas to dziwi - to powinno dziwić tylko pozywtynie, że takie zdarzenie miało miejsce to zadziwiająco dobra sprawa w naszym życiu
niezwykła i wspaniała - zupełnie odbiegająca od tego co w tym pieprzonym świecie dzieje sie na codzień
 
azik; nie ma zadnej "czarnej listy" nie przesadzaj... a to ze wypisalam od kogo nei mam kartki nie dlatego zeby wyliczac, a jedynie dlatego ze one dwie akurat nic na forum nie pisza, woec nawet podziekowania na priwa nie wysle, ze moje kartki doszly... pozostale dziewczyny jakos o sobie czasem znac daja prawda??niezaleznie czy chodzi tu o kwestie kartek czy nie. wiec moze po troche z tym moim postem bylo tak, zeby ktoras z was sie odzewala, piszac ze np. ma informacje ze benita czy asiabeti zrezygnowaly, czy ze np. maja opoznienie itp. no moze i zle to napisalam w poprzednim poscie, i dlatego zostalo to tak zle odebrane. moj blad. ja nikogo nei atakuje.
dziekuje za kartki w imieniu bartka, i tak bedzie mial cudowna pamiatke niezaleznie od tego ile tych karteczek uzieral.

i powiem wam jeszcze jedno, w nastepnej takiej akcji wezme udzial bez mrugniecia okiem!! bo mi samej i tak sprawilo to duzo radosci, nie zwracajac uwagi na te teraz ostatnio wywolana (niepotrzebnie) burze.
 
ale się porobiło...............
Z listy podziękowań widze , że moje karteczki nie dotarły do MagdalenyB i Agawy ??? nie wiem dlaczego i naprawde jest mi bardzo przykro , tym bardziej, że bardzo lubie dziewczyny i Kubas dostał od nich piękne karteczki - przepraszam
 
qurde, mi nie o to chodzilo zebysmy sie wszystkie rozliczaly....
zastanowilo mnie jedynie to, ze od konkretnie dwoch dziewczyn nie mialam zadnej wiadomosci, zarownoo tym czy wycofaly sie czy byc moze sie o cos obrazily :confused: bo nawet nie wiem czy moje kartki doszly do nich...
ale co da teraz to moje tlumaczenie...
 
ale się porobiło...............
Z listy podziękowań widze , że moje karteczki nie dotarły do MagdalenyB i Agawy ??? nie wiem dlaczego i naprawde jest mi bardzo przykro , tym bardziej, że bardzo lubie dziewczyny i Kubas dostał od nich piękne karteczki - przepraszam

aqua i u mnie podobnie :( widzę, że do kilku maluszków i mam nasze karteczki nie dotarły :((
najmocniej przepraszam mamusie, jest mi przykro, że wam jest źle z tego powodu... Fakt, że wysyłałam karteczki z lekkim opóźnieniem ze względu na pobyt Miłka w szpitalu (walczyliśmy z rotawirusem), ale byłam przekonana, że moje karteczki dotarły do wszystkich... A tu ciach znaleźliśmy się z Miłkiem na "Czarnej Liście"... Jutro wyślę raz jeszcze karteczki do maluchów do ktorych jak widzę nasze kartki nie dotarły (najwyżej od nas będą dwie;-), jeśli dotrze ta opóźniona). Szkoda tylko, że nie otrzymałam info na priv...
 
ja ze swojej strony moge dodac tyle: jesli nasza karteczka do kogos nie dotarla, ja rozniez wysle ja ponownie. bo jak narazie nie wszystkie podzikowania dostalam wiec wymaga to przeanalizowania przeze mnie tego czy rzeczywiscie moze nasza kartka sie gdzies nie zawieruszyla. byc moze ja sama znalazlam sie na tej "cz. liscie" jak ja tak ochrzcilyscie...
 
kasiulla23 ....dziękujemy Wam ślicznie za karteczkę dotarła do nas w tą sobotę ............a z tego co widzę została wysłana jeszcze w lutym :):).............oj ta poczta:(:(.......karteczka chyba pocztową tratwą przez ocean płynęła :):):)
jeszcze raz ślicznie dziękujemy:):):)
 
reklama
Tereniu- bardzo się ciesze że równiez od nas karteczka doszła..o czym pisałas kilka postów temu...ale co do naszej poczty to porażka:-(
 
Do góry