reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

  • z pierwotnej, uakyualnionej listy

    Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

    Głosów: 22 75,9%

  • Wszystkich głosujących
    29
kasiulla23 ....dziękujemy Wam ślicznie za karteczkę dotarła do nas w tą sobotę ............a z tego co widzę została wysłana jeszcze w lutym :):).............oj ta poczta:(:(.......karteczka chyba pocztową tratwą przez ocean płynęła :):):)
jeszcze raz ślicznie dziękujemy:):):)


Ojejej wreszcie bo juz mi glupio bylo :zawstydzona/y::-p:wściekła/y:
mam nadzieje ze do KatjNY tez w takim razie dojdzie
a co do poczty.... wstrzymam komentarz :wściekła/y::-p:szok::confused::baffled::laugh2:
 
reklama
Kasiula do mnie karteczka tez dotarla dopiero teraz (pewnie szla razem z karteczka do Tereski). Dziekuje

Otrzymalismy duzo kartreczek, wybaczcie jesli nie wszytskim zdolalam podziekowac na priva, ale akurat jak kartki przychodzily wyjezdzalismy do PL i nie mialam glowy, pozatym sennosc ciazowa bardzo dawala mi sie we znaki.
 
A ja Was czymś teraz zaskocze ..jak ja zostałam zaskoczona ....dzisiaj wyjęłam ze skrzynki zwrot karteczki urodzinowej którą ja wysłałam do Asiabeti ...z adnotacją kartka wyrzucona ze skrzynki:szok::szok:..no jestem w cięzkim szoku ...bo adres jest taki jak na liście...no nie wiem co o tym myśleć....przyznacie same że to zastanawiające ...:szok::confused::confused::szok:
 
:confused: moze to jakies przeoczenie na poczcie bylo i teraz tak "zatuszowac" sprawe chcieli :confused:
moze wyslij ja jeszcze raz?? jak wroci znowu to moze oznaczac ze adresat rzeczywiscie jej nie chce, chociaz watpie :tak:
 
Dokładnie wyśle raz jeszcze raz i zobacze co się zdarzy ...ale to dużo czasu upłynęło i dopiero teraz jest zwrot? ...niezyła akcja :confused:wyslemy i sie przekonamy
 
felqua ......dziękujemy ślicznie za karteczkę urodzinową:tak::tak::-):-)...dotarła do nas wczoraj ....a dziś następna niespodzianka -karteczka od Mokkate:-)-też bardzo ale to bardzo dziękujemy :-):tak:
 
Ojoj, ale burza...
Wieki nie byłam na tym wątku, ale z tego co zdążyłam się zorientować, to nie wszystko poszło gładko.
Ze swojej strony chciałam powiedzieć tylko, że:
- wysłałam karteczki do wszystkich dzieciaczków listy;
- starałam się podziękować osobiście za wszystkie otrzymane karteczki, ale z powodu braku czasu nie udało mi sie to i podziękowałam ogólnie - tym bardziej, że naprawdę nie sprawdzałam dokładnie od kogo karteczkę mamy, a od kogo nie, bo wydawało mi się, że nie o to tu chodzi;
- jeśli którejś z was nie podziękowałam osobiście, a poczuła sie urażona, to bardzo przepraszam;

My się z akcji bardzo cieszyliśmy i szkoda, że tyle w związku z tym niepotrzebnych niesnasek. Szczęście, że nasze dzieciaczki o tym nie wiedza, a i my za jakiś czas zapomnimy...

-
 
reklama
Dawno mnie nie było... i również musze się usprawiedliwić odnośnie niewysłanych wszytskihc karteczek urodzinowych... Zostały zakupione i wypisane (owszem trochę spóźnione, ale nie dałam rady wcześniej), ale nie wszystkie zostały wysłane... Dlaczego - napisze za chwile na watku głownym, bo tam sie wlasnie chce przywitac i "usprawiedliwic" za nieobecność...
Teraz nie mam jak ich wysłać, bo nie wiem po prostu gdzie sa... (wyjaśnienie w wątku głównym), ale pomyślałam, ze i tak je wyślę - tak jakby na 1,5 roczku :)
Wiem, że zawaliłam, tymbardziej, że jak mniej wiecej o czasie karteczki otrzymalam, ale mysle, ze jak przeczytacie to troche mnie zrozumiecie.
Przepraszam za to bardzo jeszcze raz...
 
reklama
Do góry