reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

liza oj czas leci!:)
a dzieciaki im starsze tymbardziej szaleja, :szok: czasami juz wymiekam, Marysia jeszcze nie rozumie ze moze mu zrobic krzywde a maly tymbardziej, jak widzi ze ona biega i skacze to robi to samo, gilgocza sie , przepychaja a ja czasami az patrzec nie moge:-p
 
reklama
kathe domyślam sie miedzy Twoimi dzieciakami podobna różnica jak meidzy moim danielem a Mikolajem ;-) tyle ze moj czerwcowy ;-)
Kurcze nie mozna tutaj pisac, cisza... macie jakis watek zamkniety? z checia bym dolączyla do Was :tak: pisz ejut dlugo tutaj ale jakos na tym watku cisza na ogolnym :-(
 
czesc dziewczyny
Liza no fakt piszesz juz dlugo tu,ale nie masz z kim pogadac bo u nas jakas taka martwica..
watek zamkniety mamy,ale tam szalu tez nie ma,choc w porownaniu z tym to jest lepiej :-)


ja po 3 miesiacach chorowania jestem wreszcie zdrowa,wiec wzielam sie za szukanie nowej pracy
w poniedzialek ide na kurs na ktorym zadecyduja czy bede na nim czy nie, jesli moj norweski okaze sie wg nich dobry to wysla mnie moze na lepszy kurs taki po ktorym zdobede jakis zawod
no sie zobaczy,chyba powkuwam troche slowek hahaa:-D


a w klasie Mileny szaleje ospa..hmm w sumie moglaby sie zarazic,mialaby z glowy w przyszlosci
 
No u nas to ferie jeszcze wiec luzik ma Hania od zerówki ;-) no i Daniel juz dostal pismo ze mam go zapisac do "przedszkola"? i 31 stycznia ide sie dowiedziec co to jest czy zerówka czy przedszkole bo juz sama niewiem :dry: liste trzeba podpisac, no i od wrzesnia zostaje z Mikim w domku;-) chlopak sie zanudzi chyba :-D
No i Daniel cos złapał niewiem co, ale cos mu dolega... jutro badz w piatek obowiazkowo lekarz! :-( ehhh

Jak lepiej macie choc troszke na wątku zamknietym to Lilka moze zapytaj sie dziewczyn, z checią do was dołączę i popiszę poznam Was :tak: :-)
 
Liza też na BB bywam ale ostatnio nie miałam czasu ale szef sie postarał i mam neta w pracy więc w wolnej chwili zaglądam;-)
Jak tam dzionek Ci mija?:sorry2:
 
reklama
Do góry