reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Liza u mnie kolejny ciężki dzionek w pracy;-):-D a z którego listopada Twoje dzieciaczki?
Asiu witaj:cool: Jak się miewacie?

buu listopad....i święto zmarłych:-(...będę musiała poszukać ładna wiązankę dla mamy:-(
 
Aluśka Hania jest z 27 października 2006 :) a Daniel z 18 listopada 2007 :-D
Ciężki powiadasz? ;-) :happy:

Kurcze ja w sumie musze swieczki jakies kupic hymmm... dla dziadków, siostry...
Strasznie szybko te lata, miesiące lecą... :tak:
 
Liza to Daniel jest starszy od mojej 3dni:-p a ma już jakieś stałe zęby?
U mnie dziś równo 3 miesiące od śmierci mamy...ehh leci ten czas...

Ciężki bo nie lubię jak sie nic nie dzieję :crazy: nuda mnie przytłacza;-)
A najmłodsze dziecię z którego miesiąca?
U mnie listopad i grudzień :cool2:
 
Aluśka nie Daniel nie ma jeszcze zadnych stałych ząbków :) córce zaczely wypadac jak miala 5,5 roku wiec ma jeszcze czas ;)
A najmlodszy urwis to czerwcowy :-)

asix łoj ja nie miałam takiego dnia od.... ciazy z Hanią :-D cale 6 lat... :dry:
 
Liza a moja ma już dwa stałe ząbki:cool: dwie dolne jedynki..wypadły jej w lipcu czyli 4miesiące przed 5urodzinkami:cool2:(nie miała ich popsutych..wszystkie ząbki ma zdrowiutkie;-)) a nowe wyszły we wrześniu i już teraz dorównują wysokością mleczakom:tak:
:-)Zdrówka szczęścia i słodyczy
z okazji 6 urodzinek Hani
Aluska życzy
:-)
spóźnione ale szczere;-)​
Imprezkę urodzinową robiłaś?:cool2:
 
czesc dziolchy,dawno mnie tu nei bylo :-)

Aluska wy juz 2 stale zebiska macie??:szok: wow jak szybko
Liza co tam u ciebie?
 
reklama
bo ja sie na ogolnych juz nie udzielam...odkad mam szpiega :baffled:
tutaj moge pisac tylko i wylacznie o du.pie maryni,bez szczegolow i jakichs wielkich opowiesci...no,ale jak pisac o du.pie maryni?? chyba sie nie da? dlatego nie pisze na otwartych wogole
 
Do góry