reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
moze lepiej tego nie czytac? ;-)

Mama_i_Marcel nie dosżlam jeszcze do lekarza :zawstydzona/y: raz jest nieco lepiej i mam drętwe tylko 1,5 palca a raz 2,5 a jedneg dnia to nawet mialam dretwe te same palce u drugiej stopy.

Moi tez nigdy manny nie chcieli. Kuba jadał ryżową albo kukurydzianą a Michał je owsianke bobovity do tego poł dużego słoika owoców (babydream) wymieszane razem

Dzis zarwana nocka niestety. Michał zagorączkował porządnie, do 40 stopni. Pół nocy z nią walczyłam. Dzisiaj to samo.
 
Wpadłam się przywitać, bo wczoraj znalałam siły was tylko poczytać, a teraz czekamy na znajmomych męża i pewnie pobalujemy trochę. Mój mąż zrobił grilla i aż mi ślinka cieknie - chyba do rano będziemy to jeść - mniam mniam :-Dwiem jestem okropna:-D:-D.

Jeśli chodzi o kaszki to u nas już nic:-(, Pawel jeszcze trochę jadł przy tch problemach kupkowych tej gotowej owsianki, ale teraz już nic:no:.

Lotka już 38:szok: łał, ale te Wasze ciąże szybko lecą, szkoda że moja tak nie zleciała:-p:zawstydzona/y:.

Słyszałyście o trąbach u nas nad morzem? :baffled:
 
Wpadłam się przywitać, bo wczoraj znalałam siły was tylko poczytać, a teraz czekamy na znajmomych męża i pewnie pobalujemy trochę. Mój mąż zrobił grilla i aż mi ślinka cieknie - chyba do rano będziemy to jeść - mniam mniam :-Dwiem jestem okropna:-D:-D.

Jeśli chodzi o kaszki to u nas już nic:-(, Pawel jeszcze trochę jadł przy tch problemach kupkowych tej gotowej owsianki, ale teraz już nic:no:.

Lotka już 38:szok: łał, ale te Wasze ciąże szybko lecą, szkoda że moja tak nie zleciała:-p:zawstydzona/y:.

Słyszałyście o trąbach u nas nad morzem? :baffled:
musisz zajsc w druga, to poleci rownie szybko ;-)
znow dzis macie tam jakies traby czy mowisz o tych co byly wczesniej?
 
a to o wczoraj nie slyszalam, chyba tylko o jakichs malych calkiem na morzu, to chyba na necie fotki byly, tak to cisza.... dziwny ten klimat...
 
Kilolek jak samopoczucie chłopaków?

Lotka już 38 tc! a dopiero się starałaś :-)

Gosiulek moja Asia dostawała od samego początku jaglaną ale te kupne też. Tyle ze już nie pamiętam kiedy ostatni raz jadła jakąkolwiek :-( teraz jak chłop - musi mieć bulwy;-) spróbuj tą jaglaną - bardzo dobra:tak:



Uprażyłam sobie słonecznik. Taaaak, o 7 rano w niedziele:confused2: już wytrzymać nie mogłam i musiałam ;-)

Dostaliśmy zaproszenie na Dębki, A ma urlop więc pasuje, a tu zapomnieliśmy że idziemy dziś do babci na urodziny... najwyzej dojedziemy nad morze później.

No nic, lecę się ogarnąć bo jedziemy po Asiulę i do babci.
 
a gdzie Asię zostawiłas?

Chłopaki ok, dokazują

u nas zimno juz drugo dzien. Wczoraj było 13 stopni, dzis niewiele cielej jak na razie. Muszę się wybrać na jakies zakupy, bo ani jednych długich spodni nie mam
 
ja tu u rodziców zawsze skocze na zakupy ciuszkowe (bo mają super sklepy lumpeksikowe)
dziewczynką też zawsze coś kupie

ja za wiele nie chce kupować spodni itp.. bo roluje się wiec niebawem mam zamiar zgubić pare cm w brzuszku (3 dni roluje i mam już z 1cm mniej)
 
reklama
Do góry