reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Witam niedzielnie

Kilolku kobietko ja Cie ciągle podziwiam:tak:

Gosiulek co u Ciebie już dawno nic nie pisałaś??? Dajesz małego do przedszkola?

My po kościele, po Ikei, męża odwiozłam do pracy, potem obiadek, kupa (po 3 dniach w końcu uff - ale na szczęście bez bólu), teraz Paweł poszedł na rower z babcią a ja odpoczywam bo okres mnie trochę męczy.

maxwell chociaż jeden plus teściowej że można sobie trochę odpocząć;-).
 
reklama
Etna bo jakos tak mi byle jak.
Chwytam się każdej roboty aby tylko coś robić ale siły mam ograniczone. Pogoda się popsuła więc ciągle chce mi się spać. Teraz tez.Chłopaki poszli pobiegac po kałuzach a ja najchętniej bym sie lepiej poczuła.
Dojrzewam tez do decyzji o kolejnym dziecku...czwartym już.
Tak bardzo nie chcę by Kacper był sam.

Nie,nie oddaję go do przedszkola.Może za jakiś czas.

Współczuję tych kup. Kacper potrafi dwie,trzy zrobić w ciągu dnia.RZadko się zdarza by nie zrobił chociaż jednej dziennie.


Biedna Marysia.Rozumiem że nie ma barierki przy łóżku?

Uwielbiam wieczory kiedy mogę się położyć z książką i dobrą muzyką albo ciszą.Teraz czytam Skradzione życie. Kupiłam kiedyś w Biedronce.

Cleo pytałaś kiedy można się starać po zabiegu. Po trzech miesiącach.
 
Gosiulek, więc trzymam kciuki za kolejną i mam nadzieję, że tym razem szczęśliwą ciążę!!!
Co do łóżka..W pokoju dziewczynek stoi drewniane łóżeczko Marty i łóżeczko turystyczne z materacem Marysi. Stoi tam też nasze łóżko"małżeńskie" , z którego korzystamy sporadycznie, np.jak któraś dziewczynka jest chora. Ostatnimi czasy Marysi zachciało się spać właśnie w tym łóżku..a wczoraj pierwszy raz spadła:-:)-( do starego mieszkania już nie chciałam kupować nowego łóżka dla Marysi, a do nowego to już jej kupię...z barierką..
 
gosiulku, trzymam kciuki za kolejna ciaze.co do wlosow, po ostatniej przygodzie w lutym z farba garniera, ktora zamiast sredni braz wyszla super czarna, sciagnelam kolor i juz wiecej nie farbuje. posluchalam mojego, ktory nie mogl sie nadziwic,ze majac wlasne brazowe wlosy farbuje je na braz. widze,ze decyzja sluzy i mi i wlosom :tak:


u nas ok, nie pisze, bo nie mam o czym. bardzo wciagnelo mnie zdrowe odzywianie i leczenie naturalne i duzo na ten temat czytam, wiele stosuje,a planuje calkiem zmienic nawyki. gosiulku, chyba juz pisalam,ze w problemach z nieplodnoscia i donoszeniem ciazy bardzo pomaga dieta dr. dabrowskiej. wiem,ze jest dosc ciezka, jak dasz rade, to sprobuj. sama sie przymierzam,za jakis tydzien czy dwa

maxwell
, wspolczuje upadku marysi.
czy lotka juz rodzi? :-p
 
Gosiulek dzielna z ciebie kobieta :tak:
jeśli chodzi o włosy to ja sobie zawsze sama robię , ale najczęściej to po prostu biorę farbę na ręce i wcieram , tym razem kupiłam do pasemek i w środku jest czepek więc mam zamiar się trochę pobabrać tylko najpierw muszę coś z dziećmi zrobić ;-)
maxwell chyba się doczekać nie możesz tej przeprowadzki co ?? :-) mój musi jeszcze poskanować dokumenty i wysyła do doradcy kredytowego bo chcielibyśmy w końcu mieć coś swojego a nie komuś kieszeń napychać ,ale nie wiemy ile nam dadzą borąc pod uwage że tylko jedna osoba pracuje

wiecie ja się dzisiaj bawię z Lenką i patrze a ona ma świeżo przebite dwójki na dole :szok::szok::szok: , to ja tu góry ciągle wypatruję a ona sobie z dołu jeszcze coś wypuściła :-D
 
Banana ale ja mam siwe więc muszę.:cool2:
Posłuchałąm Ciebie i kupiłam wyciskarkę tę która polecałaś i teraz codziennie mamy świeży sok.Tylko Kacper nie chce pić:wściekła/y:
 
moja tez lubi robic ze mna sok,a z piciem to roznie. teraz jej robie syrop z buraka :tak: z miodem, ciekawe,czy wypije, bo miod uwielbia :-)
a ktora kupilas, ta wyciskarke matstone? czy sokowirowke philipsa, ktora mialam wczesniej?
 
reklama
Do góry