reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Lotka jeszcze jeszcze trochę i będzie już po :-)

Kilolku to powodzenia ze sprzedażą trzymam &&&

Gawit i jak Martysia się bawiła z kolegą?

Ja już po ufff urodzinach teściowej, jutro mam męża do 13, a potem rusza w trasę:baffled:, Paweł wyszalał się dzisiaj z kuzynostwem, a mi się chce spać.

Ostatnio obudziłam się o 2.30 w nocy bo Paweł chciał siku i wyobraźcie sobie że ja już nie zasnęłam:crazy: pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło. Przynajmniej książkę doczytałam do końca:dry:.

Martolinka to dla Alicji na ten 4miesiąc (uściskaj ją od Cioci), a za jutrzejszy dzień będę trzymać kciuki, żeby Alicją żadnej "afery" nie zrobiła:

pluszak-teddy-pastelowy-ro-teddykompaniet.jpg


Dziunka a co masz za simsy?
 
reklama
Hey babolki! Powiem Wam, że ostatnio nie wyrabiam. Jestem wiecznie zmęczona i śpiąca. Ten tydzień miałam nocki i w sumie dopiero teraz, jak pozbyłam się gości mam czas spokojnie usiąść :)))) U nas wsio oki. Konrad zdrowy ale mnie coś pobiera od wczoraj... Jestem zła bo miały być dni adaptacyjne w przedszkolu i odwołali bo się nie wyrobili. Stresuje ,mnie ten pierwszy dzień w przedszkolu. Pewnie zbędnie ale jakoś tak przeżywam... Powiem Wam jak ze mnie "blondyna" ... Na spisie wyprawkowym był ręcznik z wieszakiem i co ja kupiłam? Wieszak na przyssawki :))) Dopiero dziś sąsiadki uświadomiły mi, że to chodzi o troczek do zawieszenia... Gupia ja... :))))
Chciałabym się też pochwalić, że od poniedziałku Konrad śpi na normalnym łóżku, bez barierek i nawet nie spoadł, ani nie wychodzi z niego. Jestem w szoku bo myślałam, że będzie trochę z nim problemów a tu nic...

Martolinka trzymam kciuki za chciny...

AniaSm super, że Kubuś spokojnie przeżył pierwszy dzień w przedszkolu. Oby tak dalej...

Kilolek marsz do lekarza!!!! W try migi!!! Z ciśnieniem nie ma żartów...
 
Aza już byłam :-)

alez dzis u nas leje, a mielismy do lasu jechac. Ciekawe jaką martolinka ma pogodę?! Nie wiem czy to przez pogodę czy niedospanie ale łeb mi pęka. To juz kolejna zarwana noc, a ja nie przyzwyczajona do takich sensacji. Czasem fundowlai mi jedną na pół roku i to wszystko a tu dzisiaj Zuzanke katarek straszliwy męczył, aż łakała, wczoraj Michasiowi się wydawało, ze mu ptaszki daszek dziobią i dinozaury nakręcane chodziły po pokoju a na koniec obsikała łózko, przedwczoraj Kuba przezywał, ze sąsiadka wyśmiała jego rysunek i finalnie też zmoczył łózko a jeszcze wczesniej ja szalałam z cisnieniem i ta oto nie wyspałam sie od 4 dni. Z resztą u mnie ostatnio jakos cięzko o wyspanie. Do niedawna chodizłam soac 1-2 a wstawałam o 6 i poza paruminutowym kryzysem z rana było ok a teraz chodze spać tak smao a o 8 nie mogę się zwlec i cały dzien jestem ledwo żywa.
to na razie tyle ;-) odezwę się jeszcze
 
Kilolek pewnie taką jak u mnie, czyli jeszcze nie deszczową ale mocno się na to zapowiadającą. Ale ciepło jest, więc chociaż to... Zaczynają o 12:30.
Pogoda taka że nawet nie będę ryzykować z wywieszeniem prania na linki, pewnie z wieszakiem będę latać w tą i z powrotem:wściekła/y:
Zdrówka dla małej a nocnych sensacji dzieciakowych współczuję. Asia dziś do nas przyleciała i mówi: "Samolot spada na ziemię", weszła na łóżko a ja się pytam "Samolot?" Asia: "Tak mój samolot spada". I zasnęła:eek:

Aza
dobre z tym wieszakiem :-D


U nas wariatkowo poranne, dziewczyny latały w tą i z powrotem trzaskając drzwiami a ja do tego przyzwyczajona nie jestem. Agatka wstaje wcześnie, a my najwcześniej otwieramy oczy na Georga, a ostatnio nawet go przesypiamy. Więc też nie mogę się wyspać...ani ja, ani A, ani Asia. No ale trzeba się przyzwyczajać bo zaraz rok szkolny sie zaczyna:szok:
Zaraz im wodę do wanny muszę nalać,obiecałam że rano będą mogły się kąpać z lalkami-syrenkami:sorry: nie przemyślałam tego:-D
 
hej
aza to super że Konrad nie spada z łóżka :tak:, u nas bez barierki nie ma szans bo Kuba strasznie się kręci
lotka oby szybko poszło :tak:
kilolek oj ja też mam ostatnio problemy ze spaniem , głównie przez zębiska ,no i Lenka ostatnio rząda jedzenia ok 1-2 w nocy :szok:
do nas wczoraj przyjechał brat D i został do dzisiaj bo sobie piwkowali i oglądaliśmy film , Kuba mi coś smarka i muszę go doprowadzić do jutra do porządku żeby do przedszkola poszedł :tak:
 
Hej laski:-)
Moi u teściówki, ja posprzątałam, zarobiłam pranie i teraz się byczę:-)
Marysia dzisiaj w nocy pierwszy raz spadła z łóżka:zawstydzona/y::-(, biedna..z tego (chyba??) się rozkaszlała..ale dziś już oki..a Martula miała nocną jazdę, pół nocy spędziła w nosidełku - jak się budziła, to ją bujałam i zasypiała znów..u nas deszczowo i w ogóle nie za fajnie:-(

Kilolek, współczuję tych ostatnich nocek i życzę kolejnych już przespanych!!!Dla Zuzi zdrówka!!!
Aza, fajnie z tym ręcznikiem:-D:-D:-D
Lotka?;-) jak Cię będę denerwować, to daj znać:-p:-p
Ania, zdrówka dla Kubusia!!

Kiedy Ana wraca z urlopu? Brakuje mi jej i jej hasełek..
 
reklama
Do góry