reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
tak maxwell ja zawsze (tzn na te 2 razy jak do tej pory) robilam po 2 i teraz tez zmaierzam zrobic 2. ale niewielkie robie te torty. Kupiłam takie male tortownice po 18cm. Chcialam zeby każdy miał swój. Mam co rpawda tez patent na 1 duzy ale to jeszcze nie teraz, moze jak podrosną.
 
Kilolku nie dobrze z Toba widzę się dzieje!!!!!czy zmeczenie niewyspaniem też może wpływac na takie cisnienie?kurde ...kontroluj się czesto u lekarza..a jakieś badania robisz???

wy już o urodzinach..................wow no czas pomyslec...jescze 2 miesiące kurde i 3 latka:szok:


Kilolku dla ZUZi buziaczki spoznione z Okazji 3 miesięcy.;-)
 
Hej,

kilolek dobrze, że z Zuzią ok a Ty uważaj Kochana na siebie:tak: oby Ci się to ciśnienie unormowało:tak:

Ania to było wiadome, że sobie poradzi świetnie;-) super.

Padam na pysk, że się tak wyrażę:zawstydzona/y:przysypiałam dzisiaj kilka razy przy chłopakach:zawstydzona/y: głowa mnie bolała jak nigdy, dobrze że już spią a mi się teraz jak na złość nie chce tylko jakaś słaba jestem po całym dniu:-( za chwilę się kładę więc może uda mi się wcześniej zasnąć.
Na szczęście moj pojechal na ostatnią nockę, będzie dopiero w południe jutro w domu ale już weekend co mnie cieszy bo mam dość po tym tygodniu:zawstydzona/y: w poniedziałek ma wolne bo u nas Bank Holiday więc luzik, zajmie się dziećmi i jeszcze musi skosić trawę w ogrodzie, niech robi:-D
 
Cleo raczej zmęczenie nie ma z tym nic wspólnego. Badań na razie nie am zleconych. Podstawowe mam jeszcze aktualne po tej sprawie z nogą
 
Witajcie,

wczoraj wieczorem spędziłam miły czas w towarzystwie Agrafki;-)dzieci położyłyśmy spać i był czas żeby sobie spokojnie pogadać.
Kilolek a można dopegyt brać przy karmieniu? MI w szpitalu lekarze nie potrafili odpowiedzieć na to pytanie:baffled:
AniaSm oby tak było dalej z Kubą:tak:
 
Witam
śmiejcie się z mojej kondycji:cool2::happy2:

AniaSm to dobrze, że przeżyliście z Kubą ten dzień , czyli nie ma to jak pozytywne nastawienie

maxwell Ty już o listopadzie myślisz????

kilolek, super, że Zuzia tak przybrała, a Ty kobieto .... trzymaj się i oszczędzaj ile się da

na zdjęciach "czadowa" fryzura syna nie wiem czy wyjdzie, bo Ona mu tak ładnie na czubku wygryzła, ale może się skupię, żeby cyknąć zdjęcie

czas na dotlenianie, miłego dnia
 
martolinka mi kazali brać w szpital po porodzie, jak lezalam to dostawałam od nicha a potem dali receptę i lekkarz rodzinna jeszcze mi przedłuzyła. Mi się wyydaje, ze co wolno w ciązy to i przy karmieniu. Ale z tym wsyztskim to jest tak,z e wolno ale lepiej nie brać. Te leki co mam teraz mają w ulotce że nie wolno ale lekarka mimo to mi aząła brać, a jest to tez Zuzki lekarka i dba o nia w pierwszej kolejnosci.


gdzie fotki ze spotania z agrafką?
 
KILOLEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kobieto, Ty patrz swojego zdrowia, bo jak (tfu tfu) coś by Ci się stało, to naprawdę karmienie piersią nie byłoby tu w tym momencie najważniejsze..
podpisuję się pod tym! ja wiem, że karmienie jest dla Ciebie cholernie ważne, ale pomyśl, że jeżeli coś Ci się stanie to co wtedy będzie z dziećmi? nie tylko z Zuzią, ale i Kuba i Michałek jeszcze Cię potrzebują!
Trzymaj się kochana i oby Ci to ciśnienie spadło!
a jaki lek bierzesz? bo ja się leczę na nadciśnienie (zostało mi po ciąży z Martyną) w ciąży z młodą brałam dopegyt, potem też. teraz mam amlozek10 dr wie, że staramy się o dziecko i jego ponoć w ciąży można brać! dopegyt obniżał mi ciśnienie tak sobie, a po amlozku mam książkowe 120/70 :-)

Kopnijcie mnie w tyłek :-)powinnam jechać na zakupy, a mam takiego lenia, że szok! od komputera sie oderwać nie mogę :zawstydzona/y: a chłop też na zakupy nie pojedzie, bo ma dziś fuchę :-( eh chyba pojadę jutro, bo dziś nie dam rady wykrzesać z siebie choć odrobiny sił! zwłaszcza, że to muszą być zakupy z młodą, bo nie mam jej z kim zostawić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gawit dostałam Capriofil. Na mnie też dopegyt średnio działał.
A ten twój mozna brac przy karmieniu? mozesz sprawdzic w ulotce?

Mamy weekend \o/ jupi!!
 
Do góry