reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja też czytam forum tylko na telefonie ale widzę wszystkie suwaczki. Mam ustawioną wersję mobilną forum, nie instalowałam aplikacji. Może to klucz do sukcesu☺
 
reklama
Dlatego właśnie mowie ze może przez to ze macie tapatalk zainstalowany to nie widzicie :):):) Ja też jestem na androidzie ale nie instalowałem aplikacji i suwaki widzę; )
 
Siedzę z farba na głowie tylko z blondu chyba mam rude :/ heee a robię prodigy zaraz zmyje i chyba sie zalane jak wyjdzie rudy rydz :(
 
Anastazi ja ten rudy to bym nawet przeżyła ale mam odrosty rudo siwe w ciapki a resztę włosów białe czyli moj kolor porażka chyba sie zaraz zastrzelę
 
Cześć dziewczyny!

Poczytałam co tu piszecie i widzę, że część z was jednak przymierza się do dopplera?
Ja swój kupiłam za 120 zł nowy, ale najprostszy bez wyświetlacza tętna.
Mąż mi odradzał, a ja się uparłam i dobrze bo pewnie kupowałabym teraz, a już mi dobre kilka tygodni służy. Używam co3- 4 dni teraz, ale jak tylko dłużej nie czuje ruchów to mnie uspokaja nawet myśl, że zaraz sobie posłucham i się upewnię, że jest ok. Potem nie słucham bo zapominam, a dziecko zaczyna się ruszać w końcu, ale WIEM ŻE GO MAM na wszelki wypadek.

Z tą jazdą na IP to wydaje mi się przesada. Ja dwa razy nie umiałam znaleźć tętna. Trzeba podejść do tego spokojnie i za pól godziny znów spróbować. Zwykle znajduję bez trudu a myślę, że nikt nie jest tak szalony żeby od razu jechać na IP jak od razu tego tętna nie znajdzie.
Po za tym jak pisała mama teraz można już podsłuchać pracę łożyska a to też uspokaja.

Ja w każdym razie bardzo sobie ten zakup chwalę bo pierwsza ciąża była ciągłym stresem- od ruchów do ruchów i od wizyty do wizyty., Teraz jest luz.
A jak w tej ciąży miałam nieprzyjemne sytuacje to przynajmniej od razu sprawdziłam czy mała ma się dobrze.

A jeśli chodzi o ruchy to pamiętajcie, że do 26 tygodnia to mogą być nawet 2- 3 dni przerwy w ruchach. Dziecko rusza się cały czas, ale my czujemy tylko ułamek jego aktywności.
Moja wczoraj cały dzień się ruszała, dziś wcale.
 
reklama
Mama wspolczuje problemu z kolorem, ja na szczescie poki co nie farbuje i mam kłopot z głowy;)
Widzę, że coraz więcej osób zdecydowało się na doplera, ja jakoś już spokojniej podchodzę i się aż tak nie stresuje, więc daje radę bez:)
 
Do góry