reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

ewel87 czyli na kwiecień czekamy razem :) z tego co kojarzę to jeszcze jakieś dziewczyny czekają do tego 7-8 tyg. ale wszystko mi się plącze takie jest tempo postów :)
Ja słabą kawę jeszcze piję ale pewnie już ostatnie kilka dni później albo mnie od niej odrzuci albo się przestawię na jakąś oszukaną:)
An-ma współczuje po stokroć tylu strat, nie wiem jak sama bym to udźwigneła i wcale się nie dziwie szafką leków... i nic innego nam nie zostaje jak pozytywne myślenie i trzymanie kciuków za siebie na wzajem :)
 
reklama
Hejj.
Ja dziś bardzo zmartwiona.
Byłam u lekarza na NFZ i opadły mi ręce, nie pokazał mi ekranu na usg, nie dał mi zdjęcia, nie powiedział co widzi, kiedy zapytalam zaczął na mnie krzyczeć...
Dodatkowo obrażał mnie mówiąc, że jestem gruba.
I w zasadzie wyszłam jeszcze glupsza niż weszłam, nie wiem dosłownie nic. :(
Juz się zapisałam prywatnie na 27 marca.

co to za durny lekarz??? ale było serduszko??? coś tam widział??? jakiś opis Ci dał??? skargę może złóż wiem że to nic Ci nie pomoże ale może jak jest już kilka skarg to może sie coś zmieni
 
Hejj.
Ja dziś bardzo zmartwiona.
Byłam u lekarza na NFZ i opadły mi ręce, nie pokazał mi ekranu na usg, nie dał mi zdjęcia, nie powiedział co widzi, kiedy zapytalam zaczął na mnie krzyczeć...
Dodatkowo obrażał mnie mówiąc, że jestem gruba.
I w zasadzie wyszłam jeszcze glupsza niż weszłam, nie wiem dosłownie nic. :(
Juz się zapisałam prywatnie na 27 marca.

Rany co za konował nie lekarz! pamiętam moja koleżanka miała takiego ginekologa wariata i to prywatnie. Jak byłyśmy nastolatkami chodziła do niego bo jej wypisywal tabletki, krążki co tylko chciała, i też mówił że jest za gruba mimo że nie była i przepisywał jej jakies mocne środki na odchudzanie a ona się cieszyła, No wariat jakiś!

Ja chodzę na nfz, mam nadwagę z którą bezskutecznie walczyłam przed ciąża ale moja gin broń boże nie mówiła mi takich rzeczy. Jak byłam w ciąży kazała mi się zdrowo odżywiać, nie głodzić, i nie przytyć w pierwszym trymestrze akurat nie było to trudne bo mnie odrzucało od słodyczy i w ogole od jedzenia. Zobaczymy jak będzie teraz...

Wgoracejwodziekapana niczym się nie przejmuj! Drugi raz nie trafisz na takiego wariata, może skarga to nie głupi pomysł, przecież musi poinformować pacjentke o stanie jej zdrowia?!
Na kiedy z om wychodzi Ci termin porodu?
 
Ostatnia edycja:
An-ma rozumiem Cię kochana...ja poroniłam trzy razy, następnie szczęśliwy poród, kolejne dwie poronione ciąże w tym jedna bliźniacza. Teraz jestem pełna nadziei bo już zaczął się 7 tydzień. Myślę że tym razem się uda. Co do leków to od 16 dnia cyklu brałam duphaston i czekałam na okres. Jak się nie pojawił lekarz dołączył mi clexane 0.4 i się udało :-D trzymam kciuki!
 
Ja mam lewą komorę serca rozwaloną przez grypę z którą chodziłam do pracy, zamiast leżeć :( no i zapalenie mięśnia sercowego a teraz arytmia w lewej komorze. Ale w ciąży leki mi odstawiają. Ciekawe...
 
reklama
Dziewczyny czy trzeba powtarzać bete? W sumie ja zrobiłam tylko raz i czekam teraz do lekarza, którego mam równo za tydzień, żeby potwierdził już oficjalnie ciąże.
Chciałabym już powiedzieć rodzinie, ale czekam na te wizytę. Niech któraś opowie jak wygląda taka pierwsza wizyta. Czy dostane już zdjęcie usg dzidziusia czy jeszcze za wcześnie?
 
Do góry