reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Witajcie ;)
dziewczyny któraś tam wcześniej pisała coś o badaniach ;)
ja już dwukrotnie powtarzałam morfologię, mocz, progesteron, potas, magnez, CRP...

ja póki co o żadnych szczepieniach nie myślę, marzę o tym, by donosić tę ciąże! a jak już dziecko się urodzi, to zapewne będę szczepić ;)
 
reklama
Wcześnie te badania robicie choć chyba ja jestem na początku ciąży dopiero he mi lekarz około 7 tyg ma.robić badania a Wy w którym już macie? Miałam nie dawno w sumie badania przed ciąża z miesiac
 
cześć dziewczyny zrobiłam dziś betę i wynik mam 2443 :-)
co do szczepień to mój synek miał powikłanie po szczepieniu tym po roku. zapalenie płuc i szpital. lekarze umyli ręce. ja będę rodzić w Norwegii tam kalendarz szczepień wygląda inaczej trochę i szczepią troszkę lepszymi szczepionkami. w Polsce refundowane są kiepskiej jakość szczepionki a jak ktoś chce te lepsze to musi zapłacić ekstra.
 
Jest 18 a ja mam ochotę się juz położyć a tu jeszcze gora prasowania :/ Mam nadzieje ze maz jak przyjedzie to wykapie młodego j położy spać bo ja wpadam powoli w letarg a chciałam jeszcze mu spodnie uszyc. Ja miałam juz komplet badan robionych wizytę miałam 9 marca no i pewnie co 3 tygodnie będę musiała powtarzać TSH
Mamuski a nie macie na zbyciu jakaś burde z wykrojami dla dzieciaków??? A może jakaś znajoma chce się pozbyć ???
 
Mamba- też bym jaką burdę chętnie dorwała, ale nie mam na oku. A ty szyjesz zawodowo czy amatorsko?sama dla siebie???

co do szczepień- ja szczepiłam 5w1. u nas wszyscy wychodzą z założenia że trzeba szczepić, bo nas też szczepili.
co do tabelki- jest już gdzieś? przeoczyłam ją czy jej jeszcze nie ma?

u mnie objawy ustały trochę.zwłaszcza senność, aż się boję czemu.... jeszcze do wizyty 4dni. chyba umrę ze stresu.
ja jeszcze pracuje, ale mam nadzieję że mi da l4 bo pracuje w takim miejscu że nie jest to dobry pomysł na pracę ciężarnej, zwłaszcza że mój charakter pracy jest ciężki.
 
masakra... nie wiem o się ze mną dzieje dziś... wciska mnie normalnie w fotel i nie mam siły na nic a jestem dziś sama z młodym... chyba mu zafunduję dzień brudaska
tak mi wywaliło brzuch jakbym w jakimś piątym miesiącu ciąży była, ja wiem że ciąża i idzie wieczór ale aż tak? chyba muszę zafundować sobie aktivieZobacz załącznik 676687
 
Cześć dziewczyny. Dzisiaj byłam u gin. I jestem mocno zmartwiona... wg. miesiączki wychodzi że jestem w 7 tc. Natomiast z usg wyszło że pęcherzyk wygląda raczej na 6 tc. Lekarz powiedział że albo zaszłam tydzień później albo dzidzia nie rozwija się tak jak trzeba. Boję się bardzo bo poprzednie ciąże traciłam właśnie 7-8 tydzień :-( za dwa tygodnie kolejne usg. Wtedy okaże się czy jest w porządku czy nie :-(
 
reklama
Do góry