reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Jest mi o wiele lepiej. Mam nadzieję że moje maleństwo się nie podda. Najgorsze jest to że mój mąż mimo moich sprzeciwów powiedział już córce. A Julka szaleje... codziennie całuje mnie w brzuch i gada ze swoim Frankiem.
 
reklama
Calineczka znalazłam jeszcze co do wirusa różyczki to IGM- jak u ciebie oznacza że teraz nie jesteś chora a te jednostki pewnie mogą oznaczać że kiedyś miałaś z nia styczność. Myślę że kompletnie nie masz się czym zamarwiać tylko masz dziwne labolatorium że w ten sposób podają wyniki :/
 
A co do wzdęć to u mnie jeszcze nie jest tak źle. Gorzej z zaparciami :-( tyle że u mnie jest to wynikiem jedzenia. Od dwóch tygodni istnieje dla mnie tylko mięso ;-) a jak u was? Macie jakieś zachcianki ?
 
dziewczyny ja wam powiem tyle że to co się dzieję na świecie to my nie mamy zielonego pojęcia. i tak na prawdę żadna z nas nie jest naukowcem a opieranie się na czyiś słowach w dzisiejszych korporacyjnych czasach jest ciężko. oprócz szczepień dużym problemem jest samo jedzenie. kto widzi że już nie jemy jedzenia tylko sztuczne chemiczne przetworzone coś. a to że po kiepskiej jakości szczepionkach występują powikłania to myślę że nikt tego nie powinien negować. ale na pewno nie opierała bym się na info z tvn media komercyjne nie są dobrym źródłem informacji
 
Tak tylko rozmawialas z rodzicami autystycznego dziecka??? Ja tak i takie objawy widać juz przed szczepionka mmr a autyzm wiąże się ze szczepionka bo choroba mocno uwidacznia się akurat w tym okresie kiedy podawana jest szczepionka.
Dobra konczmy ten temat bo to do nikad prowadzi.
Mój Oli SPI a Meza nie ma :/ Nienawidzę tej jego pracy wrrrrr
 
reklama
Agami ja sie nie mam zamiaru klocic ale to jest tylko zwiazek a nie przyczyna autyzmu I nie konketnie szczepionki a rteci w niej zawartej tylko jakbysmy popatrzyli na nasze zycie to np zarowki energoszczedne maja do 5mg rteci ba wiele ludzi ma jeszcze blomby starego typu tez z rtecia cala masa chemi nas otacza gdybysmy tak mieli wszytsko wziasc pod lupe to by mozna zwariowac a czytalas kiedys sklad chusteczek dla dzieci tablica mendelejewa o pampersach nie wspomne
 
Do góry